Serial 1670

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

WIADOMOŚCI

To już pewne! Hit Netflixa "1670" wróci z drugim sezonem! "Możemy oficjalnie potwierdzić"

2024-03-07 14:42

Fani hitu Netflixa "1670" wreszcie się doczekali! W środę, 6 marca przedstawiciel platformy streamingowej oficjalnie potwierdził, że serial wróci z drugim sezonem. " Fakt, że cytaty z serialu na stałe weszły do naszego języka, jest najbardziej wymiernym dowodem fenomenu produkcji i ogromnej sympatii widzów" - czytamy w oficjalnym stanowisku Netflixa.

Serial "1670" z drugim sezonem. Netflix potwierdza dobre wieści

Na tę informację czekaliśmy niemal od dnia premiery pierwszego sezonu. Serial "1670" podbił serca fanów nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie. Trudno się dziwić — niebanalne dialogi, obfitujące w legendarne cytaty, wartka akcja i ciekawa forma mockumentu błyskawicznie przemówiły do widzów. W środę, 6 marca studio oficjalnie potwierdziło, że produkcja wróci z drugim sezonem. Premiera nowych odcinków zaplanowana jest na 2025 rok. Chociaż przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, już teraz wiadomo, że będzie warto.

QUIZ. Będzie drugi sezon „1670”. A ile pamiętasz z pierwszego? Zdobędziesz 15 punktów i jesteś swój chłop!

Pytanie 1 z 13
1. Kto wypowiedział to zdanie? „To nie moje słowa. To Cyceron”

— Od chwili przeczytania pierwszych stron scenariusza Jakuba Rużyłły wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z czymś wyjątkowym. Zespół utalentowanej obsady i twórców, na czele z duetem reżyserskim Macieja Buchwalda i Kordiana Kądzieli, stworzył serial niezwykle oryginalny i rezonujący z poczuciem humoru Polaków. Fakt, że cytaty z serialu na stałe weszły do naszego języka, jest najbardziej wymiernym dowodem fenomenu produkcji i ogromnej sympatii widzów. Cieszymy, że możemy oficjalnie potwierdzić to, na co czekają fani i ogłosić rozpoczęcie prac nad kolejnym sezonem produkcji — przekazał portalowi Upflix Kuba Razowski, Netflix Series Manager, CEE.

Michał Sikorski zachwycił jako ojciec Jakub z "1670". Kim jest aktor z Wadowic?

Adamczycha z serialu 1670 jest w kolbuszowskim skansenie. To tam kręcono ujęcia do filmu