Cała Polska na niebiesko. Nadciąga POTĘŻNE ochłodzenie. W ciągu dnia TYLKO 2 stopnie!

i

Autor: Pixaby/effis.jrc.ec.europa.eu Cała Polska na niebiesko. Nadciąga POTĘŻNE ochłodzenie. W ciągu dnia TYLKO 2 stopnie!

Cała Polska na niebiesko. Nadciąga POTĘŻNE ochłodzenie. W ciągu dnia TYLKO 2 stopnie!

2021-09-17 8:11

Mamy nadzieję, że nacieszyliście się ostatnio ciepłymi i słonecznymi dniami. Nad Polskę nadciągnie zimny front, który przyniesie OGROMNE zmiany w pogodzie. Czekają nas opady deszczu i mocne spadki temperatury. Spodziewajcie się przymrozków!

Pogoda na drugą połowę września. Nadciąga chłodny front

Pogoda zacznie zmieniać się już w czwartek, 16 września. Od rana na przeważającym obszarze kraju możemy spodziewać się zachmurzenia dużego lub całkowitego. Padać będzie w całej Polsce, najmocniej na północy kraju. Opady mogą być intensywne. Pojawią się też burze oraz silne porywy wiatru. Temperatura zacznie też spadać - najcieplej będzie jeszcze na południu i południowym-wschodzie, nawet do 25 stopni. Najchłodniej na północy - od 17 do 20 stopni

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Czwartek to jednak tylko mała zapowiedź tego, co nasz czeka w kolejnych dniach. Weekend zapowiada się zimny i deszczowy. Padać będzie w całej Polsce. W Suwałkach spodziewajmy się tylko 8 stopni Celsjusza. Na pozostałych obszarach od 9 do 17 stopni.

Najgorsze jednak ma nastąpić w przyszłym tygodniu. Oprócz przelotnego deszczu zrobi się w Polsce bardzo zimno. Jak podaje Jarosław Turała na swoim profilu na Facebooku, jeśli sprawdzą się FUSy, to w najcieplejszym momencie dnia na termometrach w południowej Polsce będzie zaledwie 2 stopnie... Możliwe są też przymrozki. Ocieplenia możemy spodziewać się pod koniec września.