Action

i

Autor: Action

Wiadomości

Popularna sieć wycofuje ciastka ze swojej oferty. Wydano ostrzeżenie dla klientów

2023-11-17 7:46

Sieć Action w ostatnich dniach poinformowała klientów o wycofaniu ze sprzedaży popularnych ciastek Zebra Patisserie. Mogą bowiem pojawiać się na nich ślady pleśni. "Na produkcie mogą pojawić się ślady pleśni nawet przed upływem terminu ważności" - czytamy w komunikacie zamieszczonym przez markę.

Action wycofuje ciastka ze swojej oferty z powodu pleśni

Action poinformowało, że ciastka Zebra Patisserie były dostępne w sprzedaży od sierpnia bieżącego roku. Teraz z powodu możliwego występowania pleśni na słodyczach, podjęto niezwłoczną decyzję o wycofaniu tego produktu ze sprzedaży. Komunikat zamieszczony przez markę dotyczy artykułow z kodem kreskowym 8714065111503 i datą ważności (i numer serii): 02-11-23 1K25, 03-11-23 1K26 i 08-11-23 1K31.

Na produkcie mogą pojawić się ślady pleśni nawet przed upływem terminu ważności. Pleśń nadaje produktowi nietypowy zapach i smak. Nie spożywaj produktu, jeśli zauważysz na nim ślady pleśni. W związku z zaistniałą sytuacją podjęto decyzję o wycofaniu tego produktu ze sprzedaży. Artykuł był w sprzedaży od sierpnia 2023 - czytamy w komunikacie zamieszczonym przez Action.

Action oferuje klientom zwrot pieniędzy

Klienci, którzy kupili ciastka z wyżej wymienionym kodem kreskowym, otrzymają od firmy zwrot pieniędzy, bez konieczności przedstawiania paragonów w sklepie.

Dziękujemy za współpracę i serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności - dodało Action na koniec komunikatu.

W Lidlu czuć już atmosferę Bożego Narodzenia. Te produkty pojawiły się na półkach

Muffinki i babeczki (cupcake) – co warto wiedzieć o tych najłatwiejszych ciastkach?