Andreea Hanca

i

Autor: fot. instagram.com/andreea.hanca/

Seksowna WAG znów zostanie mamą! Piłkarska rodzina Cracovii niedługo się powiększy

2020-02-08 12:37

W miniony piątek powróciły rozgrywki PKO Ekstraklasy. 21. kolejkę rozpoczął mecz Arki Gdynia z Cracovią. Pasy wygrały to spotkanie 1:0, dzięki czemu wskoczyły na pierwsze miejsce w tabeli. Fani krakowskiego klubu mogli cieszyć się nie tylko z wyniku, ale również z wiadomości, jaką przekazał Sergiu Hanca. Okazuje się, że piłkarz ponownie zostanie ojcem!

Hanca jako jedyny we wspomnianym meczu wpisał się na listę strzelców. W 37. minucie wpakował futbolówkę do siatki. Po chwili chwycił piłkę, wsadził ją pod koszulkę i włożył kciuka do ust. To może oznaczać tylko jedno! Jego żona Andreea jest w ciąży!

Temperamentna kobieta szybko zaskarbiła sobie sympatię kibiców. Kamery na stadionie wielokrotnie uchwyciły ją jak mocno dopinguje i pokrzykuje z trybun na swojego męża. Taki doping musi się podobać! Nic więc dziwnego, że kibiców ucieszyła wiadomość, że piłkarska rodzina Cracovii wkrótce się powiększy.

Małżeństwo nie zdradziło jeszcze płci dziecka, ale fani już mają podejrzenia. Po meczu z Arką Gdynia Andreea na swoim profilu na Instagramie zamieściła fotografię z emotikoną dziewczynki. Czy to oznacza, że dwuletni syn pary Zian będzie miał siostrzyczkę? Przekonamy się niebawem! Tymczasem zobaczcie koniecznie galerię jednej z najpiękniejszych WAG Ekstraklasy!

Andreea Hanca

i

Autor: fot. instagram.com/andreea.hanca/