Sławomir ujawnił, komu kibicuje! Zaskakująca odpowiedź

i

Autor: Michał Baranowski/AKPA

Sport

Sławomir zdradził, której drużynie piłkarskiej kibicuje. Zaskakująca odpowiedź

2023-04-10 14:45

Nie jest zagadką, że wielu polskich celebrytów pozostaje kibicami piłki nożnej. Maciej Stuhr kibicuje Wiśle Kraków, a Cracovię wspiera Maciej Maleńczuk. Teraz swoje futbolowe preferencje ujawnił aktor i piosenkarz Sławomir Zapała. Takiej odpowiedzi chyba nikt się nie spodziewał.

Komu kibicuje Sławomir?

Wszyscy, którzy interesują się piłką nożną prawdopodobnie mają swoją ukochaną drużynę. Pod Wawelem będą to najczęściej Wisła lub Cracovia. Najczęściej wcale nie oznacza zawsze, czego najlepszym przykładem jest Sławomir Zapała, który urodził się w Krakowie. Podpowiedź możemy znaleźć już w jego biografii. W dzieciństwie piosenkarz uczęszczał do Nowohuckiego Centrum Kultury.

Niedawno artysta wraz ze swoją żoną gościł w studiu Kanału Sportowego w programie „Hejt Park”, który prowadził dziennikarz Michał Pol.

W pewnym momencie do programu dodzwonił się widz, który powiedział, że jest z Nowej Huty i określił Sławomira mianem „ziomala” ze swojej dzielnicy. Wobec tego nie mogło zabraknąć klasycznego, krakowskiego zapytania.

Żebyś się poczuł swojsko to zapytam. Za kim jesteś?

Trudne pytanie, ale ja musiałem zawsze odpowiadać, że za Hutnikiem. Urodziłem się w „Żeromskim” Na Skarpie. Tam byliśmy za Hutnikiem – odpowiedział widzowi artysta.

Piosenkarz dopytał, czy jest jeszcze lodowisko „na Hutniku”. Niespodziewanie całość skomentował klub.

Cześć, tu Hutnik Kraków! Lodowiska nie ma, teraz jest tam boisko treningowe ze sztuczną trawą i oświetleniem. A dla Kajry i Sławomira mamy zestaw kibica wraz z karnetami i symbolicznym puzzlem. Bo jesteśmy jak puzzle, każdy inny, ale razem tworzymy super całość! Do zobaczenia!

Nagły atak zimy przed Wielkanocą

QUIZ. Czy znasz piosenki z czołówek polskich seriali? 10/10 dla prawdziwych fanatyków!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. "Życie, życie jest..."