Jacuzzi

i

Autor: Pixaby

To się nazywa wypas! Krakowski student zamontował w swoim pokoju w akademiku jacuzzi!

2020-01-22 11:00

Kreatywność studentów nie zna granic. Dowiódł tego jeden z krakowskich żaków. Uczeń Akademii Górniczo-Hutniczej zamontował w swoim pokoju... wielkie dmuchane jacuzzi!

Po żakach można spodziewać się bardzo wiele. Ileż to razy słyszeliśmy o głośnych imprezach, niezapomnianych Juwenaliach, czy też studenckich zabawach, które nie zawsze miały szczęśliwy koniec. Jednak chyba nikt z nas nie pomyślał o tym, że w pokoju w akademiku można zamontować jacuzzi!

Na taki pomysł wpadł uczeń Akademii Górniczo-Hutniczej. Student umieścił w swoim pokoju dmuchane urządzenie, którego pojemność wynosi ponad 1000 litrów. Żak chętnie chwalił się swoim wyczynem w internecie, a zdjęcie szybko obiegło sieć.

Niestety student AGH nie nacieszył się zbyt długo udogodnieniem. Jacuzzi już zostało rozmontowane. Całą sprawę bada komisja uczelniana, która zadecyduje, czy student zostanie za swój czyn ukarany. Warto dodać, że na Facebooku powstało już specjalne wydarzenie: "TAK dla jacuzzi w akademikach AGH". Cieszy się ono sporą popularnością.

W Krakowie po raz pierwszy odbyły się Igrzyska Wspinaczkowe dla osób z niepełnosprawnością [WIDEO]