Uniwersytet Jagielloński

i

Autor: Kuba Paduch, Radio ESKA

Uniwersytet Jagielloński zaprasza na Wirtualny Dzień Otwarty

2020-03-18 16:30

Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się w wirtualnej rzeczywistości. Władze uczelni zapraszają w najbliższy piątek na swojego Facebooka. Tam przedstawiciele każdego z wydziałów zaprezentują najważniejsze kierunki studiów.

Wydziały po prostu przygotują materiały, które będą sukcesywnie wrzucane na nasze konto. Będzie można uczestniczyć w tym wydarzeniu od godziny 9 do 15 - mówi Adrian Ochalik, rzecznik Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Uczestnicy Wirtualnego Dnia Otwartego będą mogli na bieżąco zadawać nurtujące ich pytania. Koordynatorzy będą czekać na profilu głównym Uniwersytetu i na kontach facebookowych wszystkich wydziałów.

Na pytania będzie odpowiadała rekrutacja, bo wiemy, że to stoisko jest bardzo ważne i zazwyczaj podczas Dnia Otwartego jest kluczowe, więc będziemy cały czas czuwać na czacie - dodaje Adrian Ochalik.

Drzwi Otwarte UJ miały pierwotnie odbyć się w najbliższy piątek w Audytorium Maximum. Wydarzenie zostało odwołane w związku z rosnącą liczbą zakażonych koronawirusem.

Harcerze w Krakowie szyją maseczki