piłka nożna

Autor: pixabay.com Radość kibiców na trybunach

Remis Puszczy Niepołomice z Zagłębiem Lubin 2:2

2024-02-25 7:00

W 22. kolejce Ekstraklasy odbył się mecz pomiędzy Puszczą Niepołomice a Zagłębiem Lubin. Spotkanie miało miejsce na stadionie Cracovii Im. Józefa Piłsudskiego w Krakowie o godzinie 12:30 w dniu 25-02-2024. W tym emocjonującym starciu, nasza drużyna - Puszcza Niepołomice zdobyła 2 gole, tak samo jak Zagłębie Lubin.

Poprzedni mecz między Puszczą Niepołomice a Zagłębiem Lubin

W meczu rozegranym na stadionie Zagłębia Lubin w miejscowości Lubin między drużynami Zagłębie Lubin i Puszcza Niepołomice, padł wynik 1:0 na korzyść gospodarzy. Jedynego gola zdobyła drużyna Zagłębia Lubin.

Przebieg spotkania

Mecz Puszczy Niepołomice z Zagłębiem Lubin był prawdziwą emocjonującą walką. W pierwszej połowie Yakub zdobył bramkę dla naszej drużyny, ale Zagłębie Lubin szybko wyrównało dzięki goli Lawniczaka i Kurminowskiego. Jednak w drugiej połowie Puszcza Niepołomice nie poddała się i odrobiła straty, dzięki strzałowi Zapolnika. Obie drużyny walczyły do ostatnich minut, a ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2. To było prawdziwe widowisko, które na pewno zapadnie nam w pamięć!

Pomeczowe podsumowanie

Podsumowując sytuację drużyn Puszcza Niepołomice i Zagłębie Lubin przed meczem, Zagłębie Lubin zajmowało 10. miejsce w tabeli, a Puszcza Niepołomice 16. miejsce. Do tej pory Zagłębie Lubin wygrało 7 mecze, zremisowało 5 i przegrało 9, co dało im sumę punktów wynoszącą 26. Natomiast Puszcza Niepołomice wygrała 5 mecze, zremisowała 6 i przegrała również 9, co dało im sumę punktów wynoszącą 21. W tym konkretnym meczu obie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Po dodaniu tych punktów aktualnie Puszcza Niepołomice ma 22 punkty, a Zagłębie Lubin ma 27 punktów.

Ekstraklasa - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Puszczą Niepołomice a Zagłębiem Lubin, znamy już terminy kolejnych spotkań obydwu drużyn. Mecz ŁKS-u Łódź z Puszczą Niepołomice odbędzie się 3 marca 2024 roku o godzinie 12:30 na stadionie Miejskim ŁKS w Łodzi. Natomiast mecz Zagłębia Lubin z Koroną Kielce zaplanowano na ten sam dzień, ale o godzinie 15:00 na stadionie Zagłębia w Lubinie. Będzie to kolejna okazja dla obu drużyn, aby zaprezentować swoje umiejętności i powalczyć o kolejne punkty w rozgrywkach.