Piłka nożna

Adam Buksa wziął ślub z piękną Aleksandrą. Kim jest żona reprezentanta Polski?

2024-06-17 16:12

Adam Buksa jest bardzo blisko wyjazdu na Euro 2024. Pochodzący z Krakowa zawodnik niedawno wziął ślub z piękną Aleksandrą w stolicy Małopolski. Kim jest Aleksandra Zębala? Czym na co dzień zajmuje się żona reprezentanta Polski? Tego dowiecie się z naszego artykułu.

Kim jest żona Adama Buksy? Czym się zajmuje Aleksandra Zębala?

Adam Buksa znalazł się w szerokiej kadrze powołanej przez Michała Probierza na zgrupowanie przed Euro 2024. Piłkarz od 2017 roku jest w związku z Aleksandrą Zębalą. Para w zeszłym tygodniu wzięła ślub w Krakowie. Zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w Kościele Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski na Woli Justowskiej. Kim jest Aleksandra Zębala i czym się na co dzień zajmuje?

Kim jest Aleksandra Zębala? Zdjęcia kobiety robią duże wrażenie

Świeżo upieczona żona Adama Buksy jest modelką i regularnie wrzuca w mediach społecznościowych zdjęcia z życia prywatnego. Aleksandra w kwietniu skończyła 27 lat, przez co jest o rok młodsza od męża, który w lipcu ukończy 28 lat. Aleksandra Buksa studiowała Studia Wschodnie na Uniwersytecie Gdańskim po czym przeniosła się na studia magisterskie do Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku E-biznes. Kobieta ukończyła także psychologię na Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu. Kobietę na Instagramie obserwuje niespełna 3 tysiące osób. Para jak na razie nie ma ze sobą dzieci.

Tak wygląda świeżo upieczona żona Adama Buksy. Kim jest małżonka reprezentanta Polski?

Kobiety coraz bardziej interesują się piłką nożną