brama

i

Autor: Pixaby

Bajeczna oferta pracy z Krakowa. 2200 zł/m-c za otwieranie i zamykanie furtki

2020-12-15 12:08

Jak zarobić, ale się nie przepracować? Warto wybrać odpowiednie stanowisko. W Krakowie potrzebna była osoba, która... raz dziennie będzie zamykać i otwierać furtkę! Wynagrodzenie? 2200 zł za miesiąc. Okazało się, że ogłoszenie zrobiło prawdziwą furorę!

W Krakowie poszukują osoby do otwierania i zamykania furtki. Pensja to ponad 2 tysiące

Jak pierwszy o sprawie poinformował portal krowoderska.pl. W swoim materiale przedstawił dokumenty, które potwierdzały zatrudnienie firmy do obsługi tężni w Krakowie. W ramach obowiązków konieczne było właśnie otwieranie i zamykanie furtki. Ponieważ umowa z firmą wygasa, to prawdopodobnie konieczne będzie zatrudnienie nowej osoby. A warunki wydają się być idealne.

Do obowiązków miałoby należeć otwieranie furtki - o godzinie 7.00 rano i zamykanie jej - o godzinie 22.00. Praca odbywałby się w tężni nad Zalewem Nowohuckim. Wszystko to (za 30 otworzeń i 30 zamknięć bramki) za 2200 zł miesięcznie.

Krakowskie ZOO zimą

Oferta przedstawiona przez krakowski portal okazała się na tyle atrakcyjna, że posypało się mnóstwo zgłoszeń. W konsekwencji Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie zapowiedział, że tężnia ze względu na duże zainteresowanie (także w nocy) będzie działać całą dobę.

Posłuchaj, dlaczego warto jeść pestki z dyni. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami

Wiesz, z jakiego kraju pochodzą te dania?

Pytanie 1 z 14
Na początek coś łatwego. Hamburgery to wynalazek z:
Hamburger