Budda

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=wLnbkvbTKr4

Wiadomości

Budda startuje z kolejnym imponującym projektem. Czym będzie się zajmować jego nowa marka?

2024-04-08 7:22

Budda w najnowszym filmie opublikowanym na jego kanale na YouTube opowiedział o swoim nowym projekcie. Chodzi o brand SEVEN. Kiedy można spodziewać się startu projektu i jakie są plany influencera? Szczegóły znajdziecie w naszym artykule.

Budda otwiera nowy biznes. Plany influencera są bardzo ambitne

Kamil Labudda znany jest w sieci pod nickiem Budda. To influencer z Krakowa, który zajmuje się publikowaniem na YouTube filmów, najczęściej o tematyce motoryzacyjnej. Budda słynie także z wielu akcji charytatywnych i co roku wspiera hojnie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Budda w najbliższym czasie zamierza wystartować z nowym projektem. Influencer zapowiedział to podczas filmu z zakupu Koenigsegga Jesko. Kamil Labudda zamierza wystartować z kolejną marką "SEVEN". Wiemy już nawet, jakie auta mają znaleźć się we flocie nowego brandu. Jego wspólnikiem w prowadzeniu biznesu będzie Golkowicki Han.

To wszystko idzie do marki SEVEN, albowiem wspólnie z Hanem będziemy mieli dla was moi kochani kosmetyki samochodowe. 1 czerwca będzie dla was launch SEVEN, we współpracy z tym oto człowiekiem, czyli taki deal łączony Han x Budda. Wypuszczamy dla was siedem kosmetyków samochodowych. Później wypuszczamy dla was siedem kolejnych produktów i później siedem kolejnych produktów i w efekcie końcowym będziemy mieli 777. Han właśnie został oficjalnie moim wspólnikiem - zapowiedział Budda.

Budda zdradził, jakie samochody będą obecne w SEVEN

Influencer podczas promocji nowej marki wykorzysta sportowe auta z nadrukiem "SEVEN" w rejestracji. Czołowym pojazdem ma być model Lamborghini Aventador, który został odkupiony przez Buddę od Mariusza Olejnika, swojego byłego wspólnika. Samochodów będzie jednak znacznie więcej, a w SEVEN ma być obecna także m.in. nowa Toyota Supra targa. Wszystkie auta, które znajdą się w SEVEN, jak zapowiada Budda, będą wyłącznie samochodami z bodykitami. "Nie będzie u nas żadnego seryjnego auta" - podkreśla Kamil Labudda.

Budda rozdaje kolejne samochody. Docenił też jednego z pracowników