Budda

i

Autor: Kino Świat / Budda

Celebryci

Budda wręczył milion złotych jednemu z widzów. Musiał wykazać się wiedzą z popularnej kreskówki!

2024-06-17 16:15

Budda w ostatnim czasie zorganizował kolejną akcję dla widzów. W konkursie krakowskiego youtubera jeden z widzów wygrał milion złotych. Aby otrzymać nagrodę "wystarczyło" wykazać się znajomością jednej z popularnych kreskówek. Jak przebiegał konkurs Buddy i kto sięgnął po gigantyczną wygraną? Tego dowiecie się z naszego artykułu!

Znamy zwycięzcę akcji "2 Million Gold Event". Budda wręczył triumfatorowi milion złotych!

Budda w ostatnim czasie zorganizował specjalną akcję "2 Million Gold Event", powiązaną z marką energetyków DOZE. Do wygrania były sztabki złota o łącznej wartości dwóch milionów złotych. W wyzwaniu wzięły udział zaproszone przez Buddę osoby, które wcześniej kupiły energetyki i przeszły specjalny quiz. W kolejnym etapie była gra terenowa dla osób w wieku powyżej 21 lat i widzów w wieku 16-21 lat. Budda w ostatnich dniach ogłosił wyniki zabawy, dzięki czemu poznaliśmy triumfatora w starszej grupie wiekowej.

Uczestnicy wyzwania, aby triumfować w zabawie musieli między innymi ułożyć z ludzi napis "DOZE", napełnić pojemnik wodą, ułożyć cyfrę "7" z rozrzuconych fragmentów kartonu oraz zapisać jak najwięcej słów zaczynających się na literę "D". Finał z kolei polegał na odpowiadaniu na pytania, których poziom trudności rósł wraz z każdą kolejną zagadką. Finałowe pytanie dotyczyło popularnej kreskówki "Fineasz i Ferb". Pytanie brzmiało: "Czy aglet to skuwka na końcu sznurowadła?". Prawidłowa odpowiedź to "tak", bowiem zagadka odnosiła się do piosenki z kreskówki, która brzmiała następująco: "Gdyby nie sznurowadło, to z nogi spadłby but. Nie od dziś wszyscy wiedzą to. A-g-l-e-t. Wie już każdy!".

Budda wręczył milion złotych jednemu z widzów. Kto sięgnął po wielką nagrodę?

Złotą sztabkę o wartości miliona złotych wygrał młody mieszkaniec Bobowej z województwa małopolskiego. Świeżo upieczony milioner nie ukrywał radości po triumfie w zabawie i przyznał, że wygrane pieniądze będzie chciał przeznaczyć na samochód oraz zakup mieszkania. Wkrótce powinniśmy poznać nazwisko kolejnego triumfatora. Jak widać, Budda nie próżnuje i cały czas nie przestaje zaskakiwać swoich fanów.

Budda rozdaje kolejne samochody. Docenił też jednego z pracowników

QUIZ: Andrzej Grabowski świętuje 50 lat pracy artystycznej. Rozpoznasz po zdjęciu filmy i seriale, w który zagrał?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Z której produkcji pochodzi to zdjęcie?
Kadr z filmu Zróbmy sobie wnuka