FAME MMA

Fame MMA 20 za nami. Wiewiór pokonał Bratana i wygrał turniej K-1! [ZDJĘCIA]

2024-02-11 7:52

Za nami wielkie emocje wprost z Fame MMA 20. Poznaliśmy zwycięzcę długo wyczekiwanego turnieju K-1. Nie brakowało emocji, zaskoczeń, dyskwalifikacji i widowiskowych momentów. Kto okazał się najlepszy wśród zawodników biorących udział w turnieju? Zobaczcie wyniki Fame MMA 20.

Fame MMA 20 za nami! 

Transmisja Fame MMA 20 rozpoczęła się od godziny 19.30, czyli studia przed pierwszymi walkami gali. Zaś już pół godziny później widzowie transmisji z Tauron Areny mogli obejrzeć dwie walki. Były to starcia Wronki z Olejnikiem i Normana Parke z Michałem Pasternakiem. Była to zapowiedź całego wieczoru emocji, na które czekali fani Fame MMA.

Fame MMA 20. Wyniki turnieju K-1 

Fame MMA 20 to długo wyczekiwany turniej K-1. W pierwszej rundzie widzieliśmy cztery starcia. Emocji nie zabrakło już w pierwszej, gdy „Krycha” został zdyskwalifikowany przez kopnięcie w krocze. Następnie ze swoich pojedynków zwycięsko wychodzili „Wiewiór”, Malczyński i Josef Bratan.

Półfinały przyniosły wielkie emocje. W jednorundowej walkach najpierw „Wiewiór” pokonał „Ferrariego”, a już chwilę potem wiedzieliśmy, że ze starcia Josef Bratan – Dawid Malczyński, zwycięsko wyszedł ten pierwszy.

W finale turnieju K-1 podczas Fame MMA 20 zawalczyli Josef Bratan i „Wiewiór”. Już w trzech rundach po trzy minuty. Po zaciętej walce to sędziowie musieli zdecydować kto wygra zawody i 1,5 mln zł. To starcie było wisienką na torcie całego Fame MMA 20, a pierwszy zwycięzca K-1 został „Wiewiór” po niejednogłośnej decyzji sędziów.

ZOBACZ: Relacja z Fame MMA 20 w Krakowie

Fame MMA 20. Wyniki walk

Zwyciężcą turnieju K-1 został „Wiewiór”. To on zgarnął tytuł i 1,5 mln zł. Swoje walki podczas Fame MMA 20 wygrał też: Don Kasjo, który walczył z Boxdelem w walce co-main event.

Marcin „Xayoo” Majkut pokonał Dariusza „Daro Lwa” Kaźmierczuka. Piotr Szeliga wygrał starcie z Natanem Marconiem, Paulina Kozłowska wygrała z Martą „Murcix”. Błoch „Tuszol” Tuszyński zwyciężył w starciu z piłkarzem Jakubem Koseckim.

W czasie walki Normana Parke z Michałem „Wampirem” Pasternakiem jednogłośną decyzją sędziów wygrał Parke, a w starcie Wiktor „Wronek” Wronka – Tomasz Olejnik zakończyła się TKO w pierwszej rundzie, zwycięstwem „Wronki”.

Karolina Gilon odważnie o seksie, miłości i „Love Island”