Irena Kamińska-Radomska

i

Autor: Gałązka, AKPA

WIADOMOŚCI

Ekspertka od etykiety stawia sprawę jasno. Tego kobietom nie wolno robić przy stole. "Może budzić obrzydzenie" [WIDEO]

2023-10-31 15:23

Irena Kamińska-Radomska to znana ekspertka od etykiety, która zasłynęła jako trenerka w programie "Projekt Lady". W swoich mediach społecznościowych często podejmuje tematy, związane z właściwym zachowaniem przy stole. Tym razem pokazała, czego kobiety nie powinny robić w towarzystwie. Określa to "prymitywnym zachowaniem".

Irena Kamińska-Radomska uczy w Internecie z zasad savoir vivre'u

Chociaż na co dzień zasady poprawnej etykiety nie są w powszechnym użyciu, wciąż wiele osób jest zainteresowanych tym, jak poprawnie zachowywać się w różnych sytuacjach. Ekspertką w tej tematyce jest dr Irena Kamińska-Radomska, której dużą popularność przyniósł program "Projekt Lady". Tam wcieliła się w rolę mentorki grupy młodych, zbuntowanych kobiet. Chociaż emisja programu została już zakończona, ekspertka wciąż udziela rad na temat etykiety w swoich mediach społecznościowych.

Irena Kamińska-Radomska mówi, czego nie wolno kobietom przy stole

Na jednym z filmów opublikowanych na Instagramie, Irena Kamińska-Radomska podjęła kwestię tego, czego kobietom nie wypada robić przy stole. Okazuje się, że nawet najmniejsze drobnostki mogą okazać się dużym faux pas. Według ekspertki prawdziwa dama przy stole nie może się... drapać. Podkreśla przy tym, że ani to po głowie, ani w żadnym innym miejscu. Kolejną sprawą jest poprawianie włosów. Jeśli kobieta chce uchodzić za pełną manier, nie może przy stole poprawiać włosy, ani odgarniać długich kosmyków do tyłu. Kamińska-Radomska określa to jako "prymitywne zachowanie".

— Drapanie się po głowie może budzić obrzydzenie, a to się kłóci z dobrymi manierami — napisała na Instagramie Irena Kamińska-Radomska

Znane osoby pochowane na krakowskich cmentarzach. W tych miejscach znajdują się ich groby:

Artystki i artyści rockowi, którzy odeszli w ciągu ostatniego roku