WIADOMOŚCI

Jacek Stachursky jest żonaty od 30 lat. Tak wygląda jego ukochana i syn [GALERIA]

2024-05-28 15:48

Jacek Stachursky był niekwestionowanym królem muzyki popularnej na przełomie wieków i do tej pory może pochwalić się ogromną grupą fanów. Muzyk, mimo swojej popularności stroni od mediów, skrzętnie skrywając przed nimi swoje życie osobiste. Prywatnie jest związany już od 30 lat ze swoją żoną, Iwoną. Niewiele osób jednak wie, jak wygląda jego ukochana.

Jacek Stachursky był niekwestionowaną gwiazdą w latach 90. i 2000.

Oto prawdziwy "Typ niepokorny"! Jacek Stachursky w latach 90. i 2000. był niekwestionowaną gwiazdą na rodzimej scenie muzycznej. Trudno znaleźć osoby, które nie bawiły się w przeszłości do jego hitów "Zostańmy razem", czy "Jedwab". Obecnie muzyk nie jest aż tak bardzo aktywny zawodowo. Ostatni studyjny album "2K19" wydał w 2019 roku, który promował utworami "Zimna lufa" i "Doskozzza". Prywatnie Jacek Stachurski jest skrytą osobą. Od 30 lat jest mężem Iwony, jednak o jego życiu osobistym niewiele wiadomo.

Kim jest żona Jacka Stachursky'ego?

Chociaż Jacek Stachurski od 30 lat tworzy muzykę i występuje na scenie. Niewiele jednak wiadomo o jego małżeństwie z Iwoną. Para poznała się w 1994 roku i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Zaledwie kilka miesięcy później wzięli ślub, a już rok później przyszedł na świat ich syn, Jacek-Junior. "Życie na gorąco" informowało, że poznali się, kiedy muzyk pracował nad singlem "Taki jestem". Jego przyszła ukochana miała pracować w firmie fonograficznej, do której wysłał swoją twórczość. Obecnie para wciąż stroni od celebryckiego życia i nie pokazują się wspólnie na czerwonym dywanie.

Jacek Stachursky strzeże swojej prywatności jak mało kto. Tak wyglądają jego żona i syn:

Jak dobrze pamiętasz przeboje najpopularniejszych krakowskich gwiazd muzyki? QUIZ

Pytanie 1 z 11
Zbigniew Wodecki rozpoczynał karierę jako skrzypek w zespole. Komu akompaniował legendarny muzyk?
Antek Królikowski skazany za jazdę pod wpływem marihuany