Justin Timberlake

i

Autor: AKPA, Ken Goff Justin Timberlake - koncert 2024, Kraków, Tauron Arena, bilety

Koncerty

Justin Timberlake ogłosił koncert Krakowie. Kiedy się odbędzie? Rusza sprzedaż biletów

2024-03-03 8:44

Justin Timberlake zagra koncert w Krakowie! Jeden z najpopularniejszych amerykańskich piosenkarzy, aktor i producent ogłosił długo oczekiwaną europejską i brytyjską odsłonę swojej wielkiej światowej trasy koncertowej "The Forget Tomorrow World Tour", obejmującej trzynaście nowych koncertów w ośmiu krajach. Przygotowane przez Live Nation przystanki obejmą występy w Polsce, Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Szwecji i Francji. Kiedy odbędzie się koncert Justina Timberlake'a w Tauron Arenie Kraków? Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Spis treści

  1. Justin Timberlake wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Podano datę
  2. Justin Timberlake w Krakowie. Kiedy rusza sprzedaż biletów?
  3. Justin Timberlake w Polsce 2024. Co wiemy o artyście?

Justin Timberlake wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Podano datę

Koncert Justina Timberlake'a w Krakowie odbędzie się 26 lipca 2024 roku. W ostatni piątek lipca w stolicy Małopolski artysta zaprezentuje swoje najnowsze utwory z nadchodzącego albumu Everything I Thought It Was, takie jak: Selfish czy najnowszy singiel Drown. Nie zabraknie również najpopularniejszych piosenek, które powstały w trakcie jego wieloletniej kariery. Fani wiedzą na pewno, że szósty studyjny album artysty ukaże się 15 marca. 

Justin Timberlake w Krakowie. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Organizator poinformował, że bilety na koncert Justina Timberlake'a w Tauron Arenie Kraków będzie można kupić już niedługo. Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się w środę 28 lutego o godz. 10:00, przedsprzedaż Ticketmaster - w czwartek 29 lutego o godz. 10:00, a sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 1 marca 2024 na JustinTimberlake.com i LiveNation.pl o godz. 10:00.

Justin Timberlake w Polsce 2024. Co wiemy o artyście?

43-letni laureat sześciu nagród Grammy i czterech nagród Emmy, Justin Timberlake, urodził się w Memphis, mieście w środkowej części Stanów Zjednoczonych, nad rzeką Missisipi. Szacowany nakład ze sprzedaży jego albumów studyjnych i singli na całym świecie wynosi ponad 88 milionów egzemplarzy (28 mln solo, 60 mln z grupą N Sync). Największą inspiracją Timberlake’a, jak sam wielokrotnie wspominał w wywiadach, jest Michael Jackson, David Bowie, Stevie Wonder, Prince czy Radiohead. Od samego początku kariery media interesują się jego życiem prywatnym. W latach 1999–2002 był związany z Britney Spears, później był w związku z aktorką Cameron Diaz, natomiast od 2007 roku związany jest z aktorką Jessicą Biel. Piosenkarz i aktorka pobrali się w październiku 2012 roku, a potem urodził się ich syn, Silas Randall.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej znienawidzone piosenki w historii popkultury. Tego po prostu nie da się słuchać

Ukradł konia i schował go w mieszkaniu | PORANEK ESKA