Karina Koch

i

Autor: kadr z programu "Chłopaki do wzięcia" | źródło: Ipla/Polsat Play/Facebook "Chłopaki do wzięcia"

Dzieje się!

Karina z "Chłopaków do wzięcia" znalazła nową miłość. Długo nie rozpaczała po rozstaniu z Karolem

2024-06-18 9:23

Karina jest jedną z najbardziej lubianych uczestniczek programu "Chłopaki do wzięcia". Kobieta niedawno przeżyła miłosny zawód, rozstając się z Karolem. Karina długo jednak nie próżnowała i już znalazła sobie nowego wybranka. Który z uczestników wpadł w oko kobiecie? Tego dowiecie się z naszego artykułu.

"Chłopaki do wzięcia". Karina szybko podniosła się po rozstaniu z Karolem. Znowu się zakochała

Program "Chłopaki do wzięcia" mimo upływu lat w dalszym ciągu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Polaków. Karina Koch jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd show, uwielbianą przez widzów. Kobieta niedawno rozstała się z Karolem. Karina postanowiła jednak długo nie rozpaczać po zakończeniu tej relacji i już znalazła sobie nowy obiekt westchnień.

Karina za pośrednictwem swojego profilu na TikToku opublikowała nagranie z nowym partnerem. Kobieta na filmie jedzie samochodem, trzymając za ramię nowego ukochanego. W tle słychać też fragment prywatnej rozmowy zakochanych. Jacek, nowy partner Kariny, wyznał jej miłość i upewnił się, czy podoba się swojej wybrance. "I co, podobam ci się pomimo tego, że jestem łysy?" - zapytał mężczyzna. "Oczywiście" - odpowiedziała Karina.

Karina z "Chłopaków do wzięcia" jest bardzo zżyta z bratem. Kiedyś przeszli spory kryzys

Karina Koch w programie "Chłopaki do wzięcia" występuje u boku brata, Stefana. Rodzeństwo utrzymuje ze sobą bliski kontakt, choć przez pewien czas ich relacja nie była najlepsza z powodu związku Stefana z Aldoną, która, delikatnie rzecz ujmując, nie była lubiana przez Karinę. Ich związek jednak szybko się zakończył i Karina w dalszym ciągu ma dobry kontakt z bratem.

"Chłopaki do wzięcia". Zdumiewająca metamorfoza Kariny

QUIZ: Andrzej Grabowski świętuje 50 lat pracy artystycznej. Rozpoznasz po zdjęciu filmy i seriale, w który zagrał?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Z której produkcji pochodzi to zdjęcie?
Kadr z filmu Zróbmy sobie wnuka