Kraków Airport Lotnisko Kraków Balice

i

Autor: Wolny, Wikimedia Commons

Wiadomości

Kraków Airport zapowiada kolejne wakacyjne połączenie. „Powitamy także nowego przewoźnika”

2023-12-29 8:36

Administracja krakowskiego lotniska intensywnie pracuje nad przygotowaniem oferty wakacyjnych połączeń Lato 2024. Jak informuje Kraków Airport, od czerwca przyszłego roku ze stolicy Małopolski polecimy w nowym kierunku z nowym przewoźnikiem.

Kraków Airport. Nowe wakacyjne połączenie do Larnaki 2024

Administracja krakowskiego lotniska intensywnie przygotowuje się do sezonu letniego, prezentując nowe wakacyjne połączenia. Tym razem Kraków Airport poinformowało o nowym przewoźniku, który będzie obsługiwał pasażerów portu.

Za oknem zima, ale w Kraków Airport już planujemy dla naszych pasażerów kolejne, nowe,  wakacyjne połączenie Lato 2024. Tym samym powitamy także nowego przewoźnika- Cyprus Airways - powiedział Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport.

Jak czytamy, Cyprus Airways w czerwcu 2024 roku zaoferuje chętnym przeloty do Larnaki, miasta położonego na Cyprze, trzeciego co do wielkości w kraju.

To tutaj - według legendy – w miejscowym kościele istnieje krypta z sarkofagiem Św. Łazarza, przyjaciela Jezusa. Cypr to także miejsce narodzin mitycznej  Afrodyty , bogini miłości i piękna.”- dodał Radosław, Włoszek prezes Kraków Airport. 

Jak dodaje Kraków Airport, loty z Krakowa do Larnaki będą odbywały się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i w piątki.

To jedyna taka atrakcja w Małopolsce. Żywą szopkę w Ptaszkowej widać nawet z kosmosu!

Nowe gwiazdy w TVP. Jedni znaleźli zatrudnienie, drugich nikt nie zwolni