Karol Friz Wiśniewski

i

Autor: Screenshot YouTube @frizoluszek

WIADOMOŚCI

Friz rozbrajająco szczery o swoich pracownikach. O tym nie mogą mówić publicznie. "Tak, zabraniam im" [WIDEO]

2024-02-13 15:49

Karol "Friz" Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych, polskich influencerów. Chociaż zaczynał jako zwykły youtuber, teraz jest właścicielem prawdziwego imperium. W swoim CV może pochwalić się byciem założycielem popularnego projektu Genzie, czy wcześniej Ekipy Friza. 28-latek w jednym z najnowszych filmów wyznał, jak dogaduje się ze swoimi kolegami i koleżankami z zespołu. Okazuje się, że jest coś, czego bezwzględnie zakazuje swoim współpracownikom.

Karol "Friz" Wiśniewski jednym z najpopularniejszych polskich twórców w Internecie

Influencer z Krakowa, Karol "Friz" Wiśniewski, to jeden z najpopularnieszych twórców cyfrowych młodego pokolenia. Na swoim kanale na YouTubie ma ponad pięć milionów subskrybentów. 28-latek zasłynął z założenia Ekipy Friza, czyli grupy influencerów, dzięki której wybiło się wiele młodych osób, w tym partnerka Friza, Wersow. Niedawno influencer założył nowy projekt. Na jego potrzeby powstało "Twoje pięć minut", gdzie w ramach eliminacji wybierał nowych członków i członkowie Genzie. 

Friz szczerze o współpracownikach. Tego im zabrania

W jednym z najnowszych filmów, które Karol Wiśniewski zamieścił na swoim kanale na YouTubie odcinek "Friz vs 100 hejterów", w którym odpowiada na pytania i zarzuty. Jedna z uczestniczek opowiedziała o Hani, jednej z członkiń Genzie, która przyznała, że nie wypowiada się publicznie na tematy ważne społeczne i ekonomicznie, ponieważ boi się o utratę współpracy. Dziewczyna zapytała Friza, czy to on zabrania swoim współpracownikom zabierania głosu na podobne kwestie. Ku zaskoczeniu zebranych, Friz potwierdził, że tak jest. Nie chce, aby osoby, z którymi współpracuje, wypowiadały się m.in. na tematy polityczne.

— Tak, zabraniam. My nie znamy się na polityce, my mamy dostarczać widzom rozrywkę, nie polaryzować społeczeństwa przede wszystkim jakimiś politycznymi kwestiami, w związku z tym jeżeli, np. są wybory, to mówimy, że warto iść na wybory i to zawsze robimy, ale nigdy nikt z nas nie powie, jakby w jakim kierunku powinien kto iść, bo to jest decyzja już indywidualna. My się na tym nie znamy, my się znamy na robieniu rozrywki i to jest dla nas najważniejsze, żeby dawać dobrą energię — powiedział Friz.

Jak żyje i mieszka Viki Gabor? 16-latka jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia:

“Ogniem i mieczem” — obsada. Kto kogo grał?

Pytanie 1 z 6
Na początek coś łatwego: kto zagrał Jana Skrzetuskiego?
“Ogniem i mieczem” QUIZ: kto kogo grał? Tylko mistrz zgarnie 6/6