Książulo

i

Autor: AKPA / screen z youtube Książulo

Celebryci

Książulo otrzymał nieoczekiwaną propozycję walki. Zaoferowano mu niebotyczne pieniądze!

2024-06-16 17:54

Książulo w ostatnim filmie postanowił odnieść się do krytycznych słów pod jego adresem ze strony Filipa Chajzera. Youtuber zdradził też, że w ostatnim czasie otrzymał intratną propozycję walki w jednej z federacji freak fightowej. Czy Książulo w najbliższym czasie pojawi się w oktagonie? Kto miałby być jego rywalem?

Konflikt Książula z Chajzerem. Youtuber odpowiedział na krytyczne słowa prezentera

Filip Chajzer niedawno otworzył swój punkt z kebabem na terenie Warszawy. Miejsce otwarte przez dziennikarza zostało odwiedzone przez znanego youtubera, Książula. Szymon Nyczke podczas wizyty u Chajzera porównał, jakie porcje otrzymują zwykli klienci, a jakie influencerzy. Wynik był mocno niekorzystny dla lokalu Chajzera, bowiem okazało się, że celebryci dostają znacznie więcej mięsa, od pozostałych klientów. Filip Chajzer w jednym z ostatnich wywiadów został zapytany, czy widział recenzję Książula, dotyczącą jego lokalu.

Chajzer w odpowiedzi na pytanie postanowił zaatakować youtubera. "Widziałem, jest tak samo do d**y, jak sam autor tej recenzji" - powiedział Chajzer. Dziennikarz szybko się jednak zreflektował. Po chwili przeprosił w mediach społecznościowych Książula za swoje słowa. Youtuber w ostatnim odcinku odsłonił kulisy całej sprawy. Okazało się, że Chajzer napisał również do niego prywatnie w celu przeprosin, a na dodatek zaoferował mu walkę w federacji freak-fightowej. Włodarze organizacji także skontaktowali się z Książulem, oferując mu aż 1,5 miliona złotych za walkę z Chajzerem.

Po nieszczęsnym wywiadzie [...] pojawiły się przeprosiny. Kilka godzin później dostałem ofertę od jednej z federacji freakfightowej i pierwsza kwota, jaką zaproponowano mi za walkę, to półtora miliona. Nie chciałem leakować, że to właśnie Chajzer był zaproponowanym przeciwnikiem dla mnie, po prostu chciałem być fair, ale Chajzer się sam z tym tematem powystrzelał - mówił Książulo.

Książulo i Chajzer zawalczą ze sobą w oktagonie? W tle są ogromne pieniądze

Książulo nie odpisał na wiadomość Chajzera. W filmie odpowiedział mu, że żadnej walki nie będzie, bowiem youtuber na ten moment nie zamierza wchodzić do swiata freak fightów i nie przekonują go żadne pieniądze. Książulo nie ma wątpliwości, że niemiłe słowa pod jego adresem wypowiedziane z ust Chajzera miały na celu zaognić atmosferę przed możliwym pojedynkiem. "Było to specjalne poddymienie pod walkę. No i chyba tyle" - powiedział youtuber. A wy, co o tym sądzicie? Chajzer specjalnie postanowił zaatakować Książula, aby otrzymać kontrakt w federacji?

Tak żyje i mieszka na co dzień Mikołaj Śmieszek i Katarzyna Szklarczyk. Co słychać u zwycięzców Top Model?

Parada Smoków 2024 w Krakowie
Listen on Spreaker.