Policja

i

Autor: Małopolska Policja

Na sygnale

Kuriozalna sytuacja w Zakopanem. Turysta nie chciał zapłacić za pizzę. Zapłacił mandat

2024-07-10 15:20

„Zakopane to stan umysłu” – ile razy słyszeliśmy formułę, która często stosowana jest do określania kuriozalnych zdarzeń pod Tatrami. O jednym z nich poinformowała tamtejsza Komenda Powiatowa Policji, która podjęła interwencję w nietypowej sprawie. Turysta postanowił zjeść pizzę w jednej z zakopiańskich restauracji, ale… nie miał zamiaru za nią zapłacić. Jak się okazało – wizyta w lokalu kosztowała go nie 49, a 549 złotych.

Zakopane. Turysta zjadł pizzę i nie zapłacił. Zapłacił mandat

Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem poinformowała o kuriozalnym zdarzeniu, do którego doszło ostatnio pod Tatrami. Jak czytamy, 28-letni turysta postanowił wybrać się do jednej z restauracji, gdzie zamówił pizzę wartą 49 złotych.

Zjadł, wypił, a kiedy przyszedł czas na uregulowanie rachunku klient wstał od stołu i zaczął uciekać. Obsługa lokalu i pracownik ochrony dogonili nieuczciwego klienta, a na miejsce wezwano tatrzańskich policjantów – relacjonują mundurowi.

Jak się okazało, 28-latek z Podkarpacia oświadczył policjantom, że powodem jego ucieczki było wcześniejsze zagubienie telefonu, wobec czego mężczyzna nie mógł zapłacić za zamówione jedzenie. Co ciekawe w jego portfelu ostatecznie znalazły się środki, aby zapłacić za zamówiony posiłek.

Policja poinformowała, że za popełnione wykroczenie mężczyzna zapłacił mandat w wysokości 500 złotych.

Najwyżej położone boisko w Polsce leży w Małopolsce. Widoki są niesamowite

TIKTOK - ESKA - WYWIAD - DAWID KWIATKOWSKI - PREMIERA SINGLA