Lady Gaga

i

Autor: Kalpesh Patel, Wikipedia

WIADOMOŚCI

Lady Gaga jest w ciąży? Internet spekuluje na temat jej zaokrąglonego brzucha. Artystka zabrała głos [WIDEO]

2024-06-07 16:00

Lady Gaga regularnie rozgrzewa swoich fanów do czerwoności, swoimi kolejnymi artystycznymi projektami i muzyką. Ostatnio jednak Internet zalała fala domysłów, po tym jak w mediach pojawiły się zdjęcia gwiazdy ze ślubu jej siostry. Widać na nich piosenkarkę z zaokrąglonym brzuchem. W związku z tym zaczęto spekulować, czy 38-latka jest w swojej pierwszej ciąży, dając używanie portalom plotkarskim. W tej sprawie postanowiła zabrać głos sama Lady Gaga. Jej słowa zachwyciły fanów.

Lady Gaga jest w związku z Michaelem Polanskym

Zawrotna kariera muzyczna i filmowa Lady Gagi zapewniła jej dożywotni status supergwiazdy. Nic dziwnego, że jej fani i fanki tak bardzo interesują się jej życiem prywatnym. Artystka długo nie mogła znaleźć szczęścia w miłość, aż w 2019 roku poznała przedsiębiorcę Michaela Polansky'ego. Chociaż w ubiegłym roku media plotkarskie rozpisywały się o kryzysie w ich związku, wygląda na to, że parze udało się go całkowicie pokonać. Ostatnio pokazali się razem na ślubie siostry Lady Gagi. Zdjęcia z tego wydarzenia podbiły Internet i wywołały lawinę spekulacji. Wszystko przez zaokrąglony brzuch piosenkarki.

Lady Gaga jest w ciąży? Artystka zabrała głos na temat spekulacji

W ciągu ostatnich kilku dni w Internecie zaroiło się od spekulacji na temat Lady Gagi. Wiele osób zgodnie uznało, że zdjęcia ze ślubu jej siostry dobitnie pokazują, że artystka jest w ciąży. Te głosy postanowiła uciszyć sama piosenkarka, która opublikowała specjalne nagranie na swoim koncie na TikToku. Przekazała w nim, że nie spodziewa się dziecka. "Nie jestem w ciąży — po prostu słabo radzę sobie na siłowni" — przyznała żartobliwie. W odpowiedzi jej fani i fanki przekazali jej dużo ciepła i wsparcia, deklarując, że świetnie wygląda, a jej figura nie powinna być przedmiotem powszechnej dyskusji.

Tak mieszka Kamil Stoch z ukochaną Ewą. Ich dom to prawdziwy, góralski pałac z drewna:

O parach, które nie chcą mieć dzieci. DROGOWSKAZY