Na sygnale

Makabra w centrum Krakowa. Taksówkarz raniony w szyję. Sprawcą kierowca popularnej aplikacji?

2023-03-23 14:15

W samym centrum Krakowa, na postoju taxi - na ulicy Jagiellońskiej przy Placu Szczepańskim w środę, 23 marca doszło do ataku na taksówkarza. Pomiędzy dwoma kierowcami doszło do awantury i rękoczynów. Jeden z nich - jak donosi obserwator zdarzenia - "Gruzin z Bolta", wyjął prawdopodobnie mały nóż i zranił drugiego taksówkarza w szyję.

Kraków. Atak na taksówkarza w samym centrum

Świadek zdarzenia opisał, że "srebrną Toyotą Prius podjechał na postój kierowca aplikacji Bolt. Podszedł do stojącej przed nim taksówki i chciał, by ta odjechała. Po kilku sekundach wyciągnął ostre narzędzie – prawdopodobnie mały nóż – i podciął taksówkarzowi gardło". Policja potwierdza, że doszło do takiego zdarzenia.

- Po godzinie 12 dostaliśmy zgłoszenie z numeru 112, że na ul. Jagiellońskiej doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Na miejsce został wysłany patrol policji. Między taksówkarzami doszło do rękoczynów, zraniony mężczyzna ma otarcie naskórka w okolicy szyi, jednak żaden z tych mężczyzn nie potrzebował pomocy medycznej. Jest to powierzchowna rana. Obaj zgodnie oświadczyli, że nie będą nic zgłaszać. Do chwili obecnej do miejscowego komisariatu nie wpłynęło żadne oficjalne zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia - powiedział nam Piotr Szpiech z Komendy Miejskiej Policji.

Złodzieja skusiły zabawki dla dorosłych. Ubrał sukienkę i zrobił damski makijaż. Poznalibyście, że to mężczyzna?

QUIZ: Jak dobrze znasz polskie punkowe przeboje?

Pytanie 1 z 12
1. Śruba z piosenki Big Cyca "Tu nie będzie rewolucji" w pewnym momencie zgolił irokeza i zatrudnił się jako...