WIADOMOŚCI

Pałac braci Koral imponuje przepychem. Złote lwy stoją na straży przed drzwiami wejściowymi [GALERIA]

2024-06-18 9:22

Pałac braci Koral to dom, który przyciąga niezwykłą uwagę w Nowym Sączu. Polscy milionerzy żyją w kraju jak w prawdziwym amerykańskim śnie, co widać w nich niezwykłym pałacu. Na terenie posesji przed drzwiami wejściowymi znajdują się dwa złote lwy, pilnujące wejścia, a to dopiero początek ekstrawaganckiego wystroju. Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentuje się jeden z najokazalszych domów w regionie.

Bracia Koral to uosobienie amerykańskiego snu w Polsce

Od drobnych przedsiębiorców do najbogatszych ludzi w kraju. Braci Koral to uosobienie amerykańskiego snu w Polsce. Józef i Marcin Koralowie swój potężny biznes zaczynali skromnie. Pierwsze lody sprzedawali wprost z białego malucha, a pierwszą lodziarnię w Nowym Sączu otworzyli jeszcze pod koniec lat 70. Wówczas nie uzyskali od miasta pozwolenia, więc przenieśli ją do oddalonej o zaledwie 30 kilometrów Limanowej. Tam też pod koniec lat 90. powstała ich pierwsza fabryka, która produkowała aż 300 lodów na minutę. Obecnie panowie od lat znajdują się na liście najbogatszych Polaków.

Pałac braci Koral. W Nowym Sączu zna go praktycznie każdy

Bracia Koral mają słabość do przepychu, co doskonale widać w ich niezwykłym pałacu. Dom znajduje się w Nowym Sączu i każdy mieszkaniec miasta doskonale zna jego położenie. Obiekt nieustannie przyciąga uwagę niezwykłym luksusem, co widać już z daleka. Działka jest otoczona ciemnozłotym, fantazyjnym ogrodzeniem, a na posesji znajdują się złote figury zwierząt. Tuż przed samym wejściem znajdują się dwa złote lwy, które pilnują wejścia. Zobaczcie w naszej galerii poniżej, jak prezentuje się niezwykły dom braci Koral.

Tak wygląda pałac braci Koral. Majestatyczne złote rzeźbione lwy pilnują wejścia:

QUIZ: "Poranek kojota". Jak dobrze pamiętasz tę kultową produkcję?

Pytanie 1 z 10
Jak miała na imię siostra Noemi?
Kadr z filmu Poranek kojota
Iga Świątek podbiła Madryt i rusza odbić Rzym
Listen on Spreaker.