zakupy

i

Autor: Canva

Wiadomości

Popularny produkt znika ze sklepowych półek. Mógł zagrażać życiu lub zdrowiu klientów

2024-02-09 15:10

Sieć sklepów Action podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jednego z produktów. Wszystko z powodu ryzyka zagrożenia życia lub zdrowia w przypadku jego stosowania. O jaki konkretnie produkt chodzi? Szczegóły znajdziecie w naszym artykule.

Sieć sklepów Action wycofuje ze sprzedaży popularny produkt

Sieć sklepów Action w specjalnym komunikacie poinformowała o wycofaniu ze sprzedaży zestawu przyborów kuchennych (3 sztuki) wykonanych z plastiku z efektem granitu. Artykuł ma zawierać nadmierną ilość pierwszorzędowych amin aromatycznych, które mogą stanowić poważne zagrożenie dla życia lub zdrowia.

Stwierdzono, że powyższy artykuł zawiera nadmierną ilość pierwszorzędowych amin aromatycznych, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia ludzkiego. Z tego powodu zdecydowano o wycofaniu artykułu ze sprzedaży - informuje Action w swoim komunikacie.

Ze sprzedaży został wycofany produkt o następujących numerach:

Kod EAN: 8003512787676Numer artykułu: 7410500 Zestaw przyborów kuchennych (3 sztuki)Numer artykułu Action: 3014754Numer partii: Q 116784

Masz w domu ten produkt? Jak najszybciej przestań go używać!

Produkt był dostępny w sprzedaży od czerwca 2023 roku do stycznia 2024 roku. W przypadku, jeśli dana osoba zakupiła już wcześniej ten artykuł o numerze partii Q 116784, należy przestać go używać i oddać do sklepu w celu otrzymania zwrotu pieniędzy.

Jeżeli posiadasz artykuł o numerze partii Q 116784, przestań go używać i zwróć go do sklepu Action. Otrzymasz pełny zwrot pieniędzy, nawet jeśli nie posiadasz już dowodu zakupu - poinformowała sieć sklepów Action.

Strajk personelu naziemnego Lufthansy na największych lotniskach

Strajk rolników w Krakowie. Przez miasto przetaczają się ciężkie, rolnicze maszyny