Dom Roberta Makłowicz w Dalmacji

i

Autor: Screenshot YouTube @@Robert_Maklowicz Robert Makłowicz

WIADOMOŚCI

Robert Makłowicz posiada willę w Chorwacji. Jak wygląda w środku? Sprawdzamy!

2024-06-16 17:55

Robert Makłowicz jest wielkim fanem Chorwacji, którą ceni za jedzenie i ogromny wybór rozmaitych trunków. Słynny krakowianin kilka lat temu spełnił swoje marzenie i kupił tam dom. Jego wnętrze możemy podziwiać na nagraniach, które publikuje na swoim kanale na YouTubie. Jak wygląda jego posiadłość w środku? Jest naprawdę luksusowo, musicie zobaczyć to sami.

Robert Makłowicz kupił dom w Chorwacji

Słynny krakowski kucharz, Robert Makłowicz, to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Uwielbiają go zarówno starsi, jak i młodsi, a w mediach społecznościowych bije rekordy popularności. Jego kanał na YouTubie śledzi niemal 550 tysięcy osób, a na Instagramie obserwuje 725 tysięcy osób. Popularność Roberta Makłowicz z pewnością łączy się z jego niezaprzeczalną autentycznością i wyrazistym stylem bycia. Na Instagramie i filmach na YouTubie chętnie dzieli się ze swoimi obserwującymi nie tylko swoimi kulinarnymi odkryciami, ale także swoim życiem prywatnym. 

Fani Roberta Makłowicz dobrze wiedzą, że jest on wielkim fanem Chorwacji, gdzie podróżuje od lat i zachwyca się lokalną kuchnią. Słynny kucharz uwielbia ten kraj na tyle, że nawet kupił dom w Dalmacji na półwyspie Pelješac. O swojej posiadłości chętnie opowiada na swoim kanale na YouTubie. W jednym z filmów przyznał, że posiadłość wcale nie kosztowała go tak wiele, jak można by się tego spodziewać. 

— To kosztowało wtedy tyle, co dom na prowincji w Polsce — przyznał Robert Makłowicz.

QUIZ: "Młode wilki" to kultowy film. Jak dobrze pamiętasz historię młodych gangsterów?

Pytanie 1 z 10
Ile lat mają mają w filmie tytułowe Młode Wilki?
Kadr z filmu Młode wilki

Jak wygląda dom Roberta Makłowicz w Chorwacji?

Posiadłość Roberta Makłowicz, którą zakupił w Dalmacji prezentuje się naprawdę imponująco. Na nagraniach zamieszczonych w serwisie YouTube możemy zobaczyć, jak wygląda w środku. Na pierwszy rzut widać, że jego chorwacki dom jest urządzony w sposób luksusowy i zarazem niezwykle przytulny. Przed posiadłością mieści się basen, a przy nim ogromny, murowany grill, w którym słynny kucharz przygotowuje potrawy. Wokół rosną drzewa nieśpliku japońskiego, które co roku obradzają pomarańczowymi owocami, podobnymi do polskich śliwek.

— Zawsze chciałem być w tym miejscu. Chorwacja, zwłaszcza Dalmacja, to są zarówno Bałkany, jak i Śródziemnomorze, i Europa Środkowa. Kocham to miejsce i marzyłem o nim — powiedział Robert Makłowicz w rozmowie z magazynem "Wiatr".

Wyjątkowa wieś w Małopolsce. Zachwycał się nią Robert Makłowicz:

Tak wyglądają synowie Roberta Makłowicza! Podobni do taty?