galeria

i

Autor: Materiały prasowe Sklepy otwarte w Wigilię 24.12. W jakich godzinach zrobimy zakupy?

Sklepy otwarte w Wigilię 24.12. W jakich godzinach zrobimy zakupy?

2022-12-23 13:01

Które sklepy są otwarte w Wigilię? W jakich godzinach będzie można zrobić zakupy? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Choć Wigilia 24.12. nie jest dniem wolnym od pracy, to sklepy mogą być otwarte dużo krócej. Gdzie będzie można zrobić więc zakupy?

Sklepy otwarte w Wigilię 24.12. Gdzie można zrobić zakupy?

Choć wiele osób zakupy świąteczne robi z dużym wyprzedzeniem, to są też tacy, którzy wizytę w sklepie zostawiają na ostatni moment. Mowa tu zarówno o prezentach, jak i produktach spożywczych. Zdarza się też tak, że w Wigilię czegoś nam zabraknie i pilnie musimy udać się do sklepu. Co wtedy? 24 grudnia nie jest dniem wolnym od pracy. Oznacza to, że sklepy są otwarte w Wigilię i można zrobić zakupy. Placówki są jednak czynne w skróconych godzinach. Które sklepy są otwarte w Wigilię? W jakich godzinach można zrobić zakupy 24 grudnia?

W jakich godzinach są otwarte sklepy w Wigilię? Gdzie zrobimy zakupy w Krakowie?

Sklepy otwarte w Wigilię - to dobra wiadomość dla wielu osób. Jednak jak wspominaliśmy, większość z nich jest czynna dużo krócej. Do której są otwarte sklepy w Wigilię? Zgodnie z ustawą z dnia 10 stycznia 2018 roku sklepy w Wigilię mogą być otwarte maksymalnie do godz. 14.00. Chodzi tu zarówno o galerie handlowe, jak i punkty usługowo-handlowe.

Dodajmy, że jeśli po godzinie 14.00 mimo wszystko będziemy potrzebowali coś kupić, to możemy udać się np. na stację benzynową. One w Wigilię będą otwarte przez całą dobę.

Te sklepy będą zamknięte w Wigilię. Gdzie nie zrobimy zakupów 24.12.?

Okazuje się jednak, że nie wszystkie sklepy będą otwarte w Wigilię. Gdzie nie zrobimy zakupów 24.12? Dwie sieci handlowe już dużo wcześniej zapowiedziały, że nie otworzą się w ten dzień. Chodzi o sklepy JYSK i IKEA. Z zakupami w tych miejscach musimy wstrzymać się przez świąteczny okres.

Krakowska Galeria Plaza przeznaczona do rozbiórki

Zakopane: zima na Krupówkach sto lat temu. ARCHIWALNE ZDJĘCIA