sylwester marzeń 2023

Sylwester Marzeń z TVP2 2023/2024. W Zakopanem powstaje wielka scena. Wiemy, ile osób będzie bawić się na imprezie

2023-12-23 12:18

Sylwester Marzeń z TVP. Na zakopiańskiej Górnej Równi Krupowej trwa montowanie wielkiej sceny, na której w ostatni dzień roku odbędzie się koncert Sylwestra Marzeń z TVP2. Pod Giewontem wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Roxie Węgiel, Blanka, Edyta Górniak i Daria Marx – zapowiada TVP2.

Sylwester Marzeń TVP2 w Zakopanem. Trwa budowa sceny na Równi Krupowej

Sylwestrową imprezę w Zakopanem zgłoszono na 30 tys. osób, ale jak co roku, na terenie przyległym do wyznaczonych sektorów będą bawiły się kolejne tysiące osób. W ubiegłym roku Sylwester Marzeń zgromadził 40 tys. widzów na Równi Krupowej.

Organizatorem Sylwestra Marzeń jest Telewizja Polska. Jak powiedział burmistrz Zakopanego Leszek Dorula, po stronie miasta jest użyczenie terenu imprezy, zabezpieczenie porządku poza terenem zorganizowanym, a także uprzątnięcie Równi Krupowej po koncercie.

Zawarliśmy stosowne porozumienie z TVP. Ekipy już rozpoczęły montowanie sceny. Po stronie miasta jest zapewnienie bezpieczeństwa poza terenem imprezy masowej i uporządkowanie terenu. W przypadku dużych opadów śniegu, nasze służby będą odgarniały teren koncertu i ścieżki dojściowe – powiedział burmistrz Dorula.

Sylwester Marzeń z dwójką 2023/2024. Kto wystąpi? Jakie gwiazdy zobaczymy na scenie podczas Sylwestra Marzeń w Zakopanem?

TVP jeszcze nie ujawniła wszystkich gwiazd, które wystąpią podczas Sylwestra Marzeń. Nie wiadomo także, kto będzie głównym wykonawcą. W ubiegłych latach pod Giewontem wystąpili m.in. Jason Derulo, Dua Lipa, Natalia Oreiro, Luis Fonsi, Modern Talking, Ricchi e Poveri, Al Bano, Boney M., Dr Alban, Oceana i Shaun Baker.

Sylwester Marzeń z TVP jest organizowany w Zakopanem od 2016 roku

Sylwester Marzeń. Zenek Martyniuk pali ostatniego papierosa przed występem