Ronald Koeman

i

Autor: GABRIEL BOUYS/AFP/East News

SPORT

Szokujące zachowanie selekcjonera Holandii na Euro 2024. Widzowie długo mu tego nie zapomną [WIDEO]

2024-06-18 9:20

Pierwszy mecz Polaków na Euro 2024 odbył się niedzielę, 16 czerwca. Nasza reprezentacja niestety przegrała z Holandią 2:1. To starcie wywołało wiele emocji w kibicach. Dużą uwagę zwrócił na siebie także Ronald Koeman, trener naszych przeciwników. Pierwszą wpadkę zaliczył już na samym początku, kiedy nie przywitał się z Michałem Probierzem. Jednak dopiero tego, co stało się później, długo nie dadzą mu zapomnieć.

Euro 2024. Trener Holandii Ronald Koeman zaliczył wpadkę z Michałem Probierzem

W niedzielę, 16 czerwca odbyły się pierwszy mecz polskiej reprezentacji w piłce nożnej w ramach rozgrywek Euro 2024. O godzinie 15.00 Polacy starli się z Holendrami. Mecz przyniósł wiele emocji i zaskoczeń. Po pierwszej bramce biało-czerwonych nad Wisłą zapanowało wielkie poruszenie. Niestety rozgrywka ostatecznie zakończyła się po myśli Holendrów, którzy wygrali 2:1. Po tym meczu głośno zrobiło się o selekcjonerze Holandii Ronaldzie Koemanie i jego poważnej wpadce, do której doszło jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Kiedy piłkarze wyszli na murawę, odśpiewali hymny i przywitali się ze sobą, trener Holandii szybko uciekł z murawy. Dopiero kiedy Probierz wyszedł do niego z wyciągniętą rękę, ten przywitał się z selekcjonerem biało-czerwonych. To zachowanie został przez wielu uznane za poważny nietakt.

Euro 2024. Selekcjoner Holandii Ronald Koeman przyłapany na szokującym zachowaniu

Wpadka Ronalda Koemana z Michałem Probierze to niestety niejedyna kwestia, za którą selekcjoner Holandii podpadł fanom. Do sieci trafiło niefortunne dla niego nagranie, na którym uchwycono go w nieciekawej sytuacji. Widać na nim, jak mężczyzna nieelegancko dłubie w nosie. W sieci szybko zaczęto go porównywać do Joachima Loewa, selekcjonera reprezentacji Niemiec, który wielokrotnie był przyłapywany na podobnych sytuacjach.

Strefy kibica na Euro 2024 w Krakowie. Tak bawili się krakowianie pod Tauron Areną i Galerią Kazimierz:

QUIZ. To trzeba wiedzieć o Cracovii! Ile będziecie mieli poprawnych odpowiedzi?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się prezes Cracovii?
Tak dopingowano naszym w strefach kibica w Krakowie na Euro 2024! Nie przeszkodził nawet ulewny deszcz
Listen on Spreaker.