Serial Axis Mundis będzie kręcony w Krakowie. To nowa produkcja Netflixa!

i

Autor: Pixaby Serial "Axis Mundis" będzie kręcony w Krakowie. To nowa produkcja Netflixa!

Serial "Axis Mundi" będzie kręcony w Krakowie. To nowa produkcja Netflixa! Poszukiwani są statyści!

2021-05-12 7:50

"Axis Mundi" - nowy serial Netflixa będzie kręcony w Krakowie! Fabuła ma opierać się na mitologii słowiańskiej oraz dawnych legendach stolicy Małopolski. Co ważne, na ten moment poszukiwani są statyści, którzy chcieliby wziąć udział w produkcji. Gdzie się zgłosić? Kiedy premiera serialu Netflixa "Axis Mundi"? Sprawdźcie w naszym materiale!

"Axis Mundi" nowy serial Netflixa. O czym będzie?

Nowy serial Netflixa "Axis Mundi" to produkcja fantasy w reżyserii Katarzyny Adamik oraz Olgi Chajdas. Jego akcja będzie toczyć się w Krakowie. To jednak jeszcze nie wszystko. "Axis Mundi" będzie czerpać z mitologii słowiańskiej oraz legendach Krakowa. Za scenariusz do nowego serialu Netflixa odpowiada Magdalena Lankosz, Anna Sieńska oraz Gaja Grzegorzewska.

Raport z anteny 11.05, godz.10

O czym dokładnie będzie "Axis Mundi"? Główna bohaterka, Alex jest studentką medycyny, poznaje tajemniczego profesora oraz jego grupę uczniów. Po pewnym czasie odkrywa, że badania naukowe, którymi zajmują się nowo poznane osoby, są tylko przykrywką. Alex zostaje wplątana w intrygę, w której skonfrontuje się ze światem słowiańskich wierzeń, potworów i bóstw.

Nowy serial: zdjęcia w Krakowie

Zdjęcia do nowego serialu Netflixa "Axis Mundi" kręcone będą przez najbliższe dwa miesiące w Krakowie. Szczegóły oczywiście nie są znane. Co więcej, studio ABM ogłosiło nabór statystów do nowego serialu Netflixa.

Przez 2 miesiące zdjęć będziemy potrzebowali ogromnej liczby statystów, epizodystów, jak i aktorów zawodowych, więc jeśli jesteście pasjonatami branży, chcecie przeżyć pierwszą przygodę na planie filmowym, albo po prostu potraktować to jako pracę dorywczą. Zapraszamy do zgłaszania się - czytamy w komunikacie.

Zdjęcia realizowane będą w czerwcu i lipcu 2021 roku/ Poszukiwani są kobiety i mężczyźnie w wieku 50+. Więcej informacji można otrzymać TUTAJ.

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?