Wielka Parada Smoków w Krakowie

i

Autor: Wikimedia Commons/Grantaire Wielka Parada Smoków 2022 w Krakowie: 4-5 czerwca. Program wydarzenia. Co się będzie działo?

Wielka Parada Smoków znów odbędzie się w Krakowie! Podano już termin wydarzenia!

2021-05-11 15:11

Wielka Parada Smoków znów zawita w Krakowie, ale w nieco innym wydaniu. Po rocznej przerwie mieszkańcy stolicy Małopolski znów będą mogli podziwiać niezwykłe widowisko na Wiśle. Co ważne, wydarzenie odbędzie się w innym terminie niż ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni.

Wielka Parada Smoków w Krakowie 2021. Kiedy się odbędzie?

Przypomnijmy, że rok temu Wielka Parada Smoków w Krakowie miała być, odbyć się po raz dwudziesty. Co więcej, główny organizator, czyli Teatr Groteska obchodził 75-lecie. Oba jubileusze zostały jednak nieco popsute przed pandemię koronawirusa. Wielka Parada Smoków 2020 została odwołana.

Raport z anteny 11.05, godz.10

Jednak co się odwlecze... To można zorganizować rok później. Tak będzie właśnie w przypadku Wielkiej Parady Smoków. Organizatorzy zapewniają, że w tym roku wydarzenie, choć w nieco innej formie, się odbędzie.

Przygotowujemy dla Was wyjątkowe i niepowtarzalne jak zawsze Wielkie Widowisko na Wiśle. Na tą namiastkę smoczego święta planujemy Was zaprosić w drugiej połowie wakacji! - czytamy w mediach społecznościowych.

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?