Budda pokazał DOZELAND!

i

Autor: Doze / materiał prasowy Budda pokazał DOZELAND!

Wiadomości

Budda poniósł wielkie straty finansowe. Youtuber nie gryzł się w język

2024-05-29 9:27

Budda w ostatnim czasie padł ofiarą szantażystów. Policja dokonała już pierwszego zatrzymania i prowadzi nieustanne śledztwo w tej sprawie. Youtuber podczas jednego z ostatnich wywiadów przyznał, że na całym zamieszaniu związanym z jego osobą stracił dużą sumę pieniędzy. Szczegóły znajdziecie w naszym artykule.

Budda był szantażowany. Youtuber poniósł wielkie straty finansowe. Padła konkretna kwota

Budda w ostatnim czasie był gościem programu Filipa Nowobilskiego "Duży w Maluchu". Youtuber podczas rozmowy był pytany o sytuację z szantażystami, którzy żądali od niego pieniędzy, a w sprawie doszło już do pierwszego zatrzymania przez policję. Budda przyznał w trakcie wywiadu, że cała sytuacja kosztowała go mnóstwo zdrowia i pieniędzy, a straty związane z szantażem wycenia na kilka milionów złotych.

Nowobilski zapytał Buddę, na ile ocenia straty, które poniósł z uwagi na mniejszą aktywność w biznesach z tytułu szantażu. Youtuber bez wahania odparł, że wycenia je w przybliżeniu na pięć milionów złotych.

Gdybym miał wycenić, mam rzucić orientacyjną kwotą. Moim zdaniem pięć mln zł. Ja uważam, że na całej tej sytuacji trwającej od X miesięcy i jej następstwach w postaci utraty jakichś tam wizerunkowych i tak dalej, uważam, że gdybym miał to wycenić i powiedzieć, ile to jest, to powiedziałbym pięć mln zł. Przy skali działań, które na chwilę obecną reprezentujemy u nas na kanale - mówił Budda.

Budda wkrótce wprowadzi do sprzedaży nowy smak energetyków DOZE

Youtuber stara się jednak pozbierać po całej sytuacji i w dalszym ciągu rozwija swoje biznesy. W najbliższym czasie na rynku ma pojawić się nowy smak energetyków DOZE. Budda zdradził, że oprócz wersji zero i klasycznej, w sprzedaży pojawi się także czerwona wersja produktu. Na więcej szczegółów w tym temacie trzeba jednak jeszcze poczekać. Internauci już teraz debatują mimo tego o nowym smaku napoju, tworząc koło niego medialny szum, co z pewnością przyczyni się do wysokich wyników sprzedażowych.

Kim jest znany youtuber Budda z Krakowa? Poznaj te nieznane fakty na jego temat

Budda został Świętym Mikołajem! Wzruszył do łez dając prezenty na ulicy