SPORT

Euro 2024. Michał Probierz chwalony po meczu Polska-Holandia. Selekcjoner zbiera pochwały za stylizację

2024-06-18 9:22

Po niedzielnym meczu Polska-Holandia selekcjoner naszej kadry, Michał Probierz zbiera w sieci masę pochwał. Zagraniczne media zwracają uwagę na stylizację, w jakiej trener pokazał się na boisku. Cena zegarka, który dopełniał jego elegancką stylizację, wręcz zwala z nóg!

Euro 2024. Michał Probierz chwalony w zagranicznych mediach

Pierwszy mecz reprezentacji Polski na EURO 2024 zakończył się porażką Biało-Czerwonych, którzy w potyczce z Holandią przegrali 1:2. Niedzielne spotkanie przyniosło jednak nieoczekiwaną popularność selekcjonerowi kadry, Michałowi Probierzowi. Przy czym zagraniczne media nie rozpisują się o jego umiejętnościach trenerskich, za to chwalą za wyczucie stylu. Probierz postawił bowiem na bardzo elegancką stylizację, zakładając białą koszulę i beżowy garnitur, a następnie uzupełniając całość kraciastą kamizelką i granatowym krawatem.

"Gareth Southgate, zrób miejsce. W mieście pojawił się nowy szef w kamizelce! Selekcjoner Polski, Michał Probierz" - możemy przeczytać na profilu BBC Match of the Day na platformie X:

Skomplementować polskiego selekcjonera zdecydował się także profil brytyjskiego kanału ITV Football: "Michał Probierz wygląda naprawdę stylowo" oraz profil hiszpańskiego radia Cadena COPE: "Do piłki nożnej podchodzi się z klasą!".

Stylizacja Michała Probierza nie była tania. Cena zegarka? Ponad 70 tysięcy złotych!

Osoby obserwujące karierę Michała Probierza nie powinny być zaskoczone jego wyglądem. Nie jest bowiem tajemnicą, że selekcjoner polskiej kadry jest twarzą polskiej marki odzieżowej Lancerto, i że to właśnie w jej występuje podczas trwających Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Co więcej, Probierz we współpracą z Lancerto stworzył własną kolekcję ubrań.

Tym, co może natomiast zdziwić, jest cena zegarka, którym polski selekcjoner dopełnił swoją niedzielną styliację. Jak podaje serwis interia.pl Probierz zdecydował się tego dnia założyć trudno dostępny model Ulysse Nardin Marine Regatta, który kosztuje 15,9 tys. franków szwajcarskich, a zatem blisko 73 tys. złotych.

Tak dopingowano naszym w strefach kibica w Krakowie na Euro 2024! Nie przeszkodził nawet ulewny deszcz

Strefy kibica na Euro 2024 w Krakowie. Tak bawili się krakowianie pod Tauron Areną i Galerią Kazimierz

Przyśpiewki polskich kibiców na Euro 2024

Pytanie 1 z 9
Biało-czerwone to...
Listen on Spreaker.