Ta roślina ma wyjątkowe własciwości zdrowotne. Potwierdzone przez naukowców NASA

i

Autor: Getty Image

Wydarzenia

Kraków w kolorach zieleni. Festiwal Roślin zbliża się wielkimi krokami!

2023-10-12 11:04

Już w ten weekend wielbiciele natury będą mogli rozkoszować się najpiękniejszymi okazami roślin z całego świata. W dniach 14-15 października 2023 roku w hali Cracovia przy al. Focha 40 odbędzie się Festiwal Roślin. Co szykują organizatorzy wydarzenia?

Festiwal Roślin w Krakowie. Miłośników zieleni czeka niezapomniany weekend

W Krakowie odbędzie się kolejna edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych. Organizatorzy gwarantują szeroki asortyment w szczególności, jeśli chodzi o gatunki kolekcjonerskie. Zapewniają, że będzie można kupić zieleń z całego świata, a jej ceny zaczynać się będą już od 5 zł. To jednak nie wszystko! Realizatorzy festiwalu zapowiadają unikatowe wzory doniczek, inne od tych w poprzednich latach. Miłośnicy botaniki będą mogli wyposażyć się nie tylko w ulubione gatunki roślin, ale także w nawozy, podłoża, akcesoria i wiele innych. 

Od roślinności do inspiracji, czyli Festiwal Roślin 2023!

W trakcie dwudniowej imprezy goście będą mieli szansę poznać tajniki ogrodnictwa, spotkać się z ekspertami, a przede wszystkim - nacieszyć oko pięknymi i rzadkimi roślinami. Organizatorzy uważają, że jest to również doskonała okazja dla początkujących ogrodników i miłośników zieleni do zdobycia wiedzy i doświadczenia. Na terenie hali Cracovia pojawią się liczni wystawcy, którzy zaprezentują nie tylko rośliny, ale także różnego rodzaju dekoracje ogrodowe, akcesoria do uprawy, regionalne produkty i rękodzieła związane z ogrodami.

Organizatorzy informują, że płatności będzie można realizować kartą, gotówką lub BLIKiem. Wstęp jest bezpłatny.

Tak szybko dawno nie było! Pendolino z Krakowa do Warszawy jedzie tylko dwie godziny

Quiz. Słynni krakowianie. Co wiesz o osobach, których nie wypada nie znać

Pytanie 1 z 10
W której branży odniosła sukces firma założona przez Helenę Rubinstein?