Jasnowidz Krzysztof Jackowski

i

Autor: Domin/Super Express Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Wizja

Jackowski miał kolejną wizję. Jasnowidz przestrzega Polaków przed tym, co może się wydarzyć

2024-07-02 7:33

Krzysztof Jackowski uważa, że w nadchodzących latach może nas czekać kolejna wojna. Jasnowidz przestrzega, że dotknie ona ludzkość na całym świecie. Jackowski uważa, że wizja wojny Rosji z NATO sprawi, że w wielu miejscach na ziemi będzie bardzo niebezpiecznie. Szczegóły dotyczące nowej wizji jasnowidza znajdziecie w naszym artykule.

Krzysztof Jackowski przewiduje wojnę. Jasnowidz miał przerażającą wizję

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się z fanami swoimi wizjami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Podczas ostatniej relacji live na YouTube jasnowidz wypowiedział się na temat możliwej wojny. Jackowski przyznał, że w przypadku wojny Rosji z NATO, w wielu miejscach na ziemi będzie bardzo niebezpiecznie, a sam konflikt dotknie każdego z nas.

Jeżeli powstanie wojna, w którą wejdzie część państw NATO, to w wielu miejscach może być niebezpiecznie, ponieważ będzie to już wojna z NATO. Obawiam się, że to wisi nad nami i nie ma raczej na tę chwilę innego wyjścia. W tę wojnę będziemy wtrąceni - powiedział Krzysztof Jackowski.

Czeka nas kolejna wojna? Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości

Krzysztof Jackowski nie wskazał dokładnego okresu, w którym wojna ma wybuchnąć. Jasnowidz z Człuchowa uważa jednak, że gdy już do tego dojdzie, czeka nas prawdziwa zagłada. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego "taka sytuacja będzie nieunikniona". Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem jasnowidz się pomylił i żadne niebezpieczeństwo nie będzie na nas czyhać w najbliższym czasie.

Co roku w wakacje nad wodą ginie dziesiątki osób. Strażacy pokazali, jak temu zapobiec

Z jakiego kraju pochodzi ta marka samochodów? Wielki quiz dla prawdziwych ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Z jakiego kraju pochodzi marka FIAT?
Listen on Spreaker.