Bagaż

i

Autor: pixabay.com

Turystyka

Jak spakować bagaż podręczny? Poznaj ten patent, a zabierzesz ze sobą znacznie więcej rzeczy!

2024-06-16 17:54

Lato i wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie czeka nas czas wzmożonych wyjazdów turystycznych. Nieodłączną częścią podróżowania jest pakowanie się. Jak spakować się w bagaż podręczny? O czym pamiętać, by zmieścić ze sobą jak najwięcej rzeczy? Poznaj te proste patenty, które znacząco ułatwią ci życie!

Jak spakować się w bagaż podręczny? Poznaj te patenty, dzięki którym zmieścisz więcej rzeczy

Podczas kilkudniowych podróży większość osób nie decyduje się na wykupienie rejestrowanego bagażu. W związku z tym do naszej dyspozycji pozostaje tylko bagaż podręczny. Zazwyczaj jest to mała walizka lub plecak, które ważą maksymalnie od 8 do 10 kilogramów. W jaki sposób spakować bagaż podręczny do samolotu? Jak pomieścić w nim dużo rzeczy? Poznajcie proste patenty, które znacząco ułatwią podróżowanie

Bagaż podręczny to najczęściej wybierana forma podczas podróżowania. Dzięki niej możemy zaoszczędzić dużo pieniędzy, które trzeba zapłacić za wykup bagażu rejestrowanego. Ma to jednak swoje plusy - wszystkie potrzebne rzeczy mamy pod ręką i nie musimy się martwić, że się zgubią podczas lotu. W ostatnim czasie w brytyjskich mediach Mike Harvey z firmy przeprowadzkowej zaprezentował kilka porad, które mają ułatwić spakowanie większej liczby rzeczy do bagażu podręcznego. O czym należy pamiętać?

Jak spakować się w bagaż podręczny? Musisz pamiętać o tych trzech zasadach

Jak spakować się w bagaż podręczny? To bardzo proste. Należy pamiętać przede wszystkim o złożeniu ubrań w prostokąty. Ekspert radzi również, aby wszystkie elementy garderoby układać pionowo. Warto również zapakować ubrania w worki i odessać powietrze odkurzaczem, co pozwoli na uzyskanie dodatkowego miejsca na kolejne akcesoria. Mike Harvey przypomina również, aby zadbać o każdą przestrzeń w plecaku czy walizce. Pozwoli to na zabranie kilku dodatkowych rzeczy, które mogą się okazać bardzo przydatne podczas całej podróży. Jak sami zatem widzicie - wystarczy spróbować tych trzech, czterech patentów, aby móc zabrać ze sobą więcej rzeczy w bagażu podręcznym. Brzmi to dobrze, jednak teraz trzeba to przetestować na żywym organizmie!

Tak żyje i mieszka na co dzień Mikołaj Śmieszek i Katarzyna Szklarczyk. Co słychać u zwycięzców Top Model?

Znasz te znaki drogowe? Wielu kierowców ciągle je myli!

Pytanie 1 z 10
Co oznacza ten znak drogowy?
Znak drogowy