WIADOMOŚCI

Kajra i Sławomir wylecieli z TVP z hukiem. Celebrytka przerywa milczenie. Co sądzi o aktorze, który zajmie jej miejsce?

2024-05-23 16:33

Kajra i Sławomir niedawno pożegnali się z TVP, a dokładniej z programem "Tak to leciało!". Para długo milczała na temat zakończenia współpracy przy programie, nawet kiedy stacja ogłosiła, że ich miejsce zajmie Kacper Kuszewski. Ostatnio Kajra przerwała milczenie i zabrała głos w sprawie. Co sądzi o nowym prowadzącym show?

Kajra i Sławomir zwolnieni z TVP. Zastąpi ich Kacper Kuszewski

Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy zaszły poważne zmiany w TVP. Widzowie musieli pożegnać ulubionych prowadzących z "Pytania na śniadanie", m.in. Małgorzatę Tomaszewską, Idę Nowakowską, Izabellę Krzan, czy Kajrę i Sławomira. Autor hitu "Miłość w Zakopanem" i jego partnerka wspólnie prowadzili muzyczny program "Tak to leciało!". Niestety najnowsza edycja show odbędzie się już bez ich udziału. Na ich miejscu pojawił się znany z "M jak Miłość" aktor Kacper Kuszewski. Para długo nie komentowała odejścia z programu. W końcu Kajra postanowiła przerwać milczenie i na łamach Plotka zwróciła się bezpośrednio do swoich fanów i fanek.

— Cześć, tu Kajra. My swoją przygodę z programem "Tak to leciało" zakończyliśmy w kwietniu 2023 roku, nagraliśmy wówczas dwie serie, które były, są pokazywane z dużym opóźnieniem. Bardzo się cieszymy z dużej oglądalności i popularności programu, za którą drodzy widzowie bardzo dziękujemy — zwróciła się do fanów za pośrednictwem rozmowy z dziennikarzem serwisu "Plotek".

QUIZ: "Poranek kojota". Jak dobrze pamiętasz tę kultową produkcję?

Pytanie 1 z 10
Jak miała na imię siostra Noemi?
Kadr z filmu Poranek kojota

Kajra komentuje wybór Kacpra Kuszewskiego na nowego prowadzącego

Celebrytka zabrała także głos na temat wyboru nowego prowadzącego muzycznego show TVP. Jej zdaniem Kacper Kuszewski świetnie sprawdzi się w tej roli, ponieważ ma duże doświadczenie z pracą w show-biznesie. Kajra uważa również, że aktor będzie także świetnym wsparciem dla uczestników i uczestniczek programu.

— Wybór Kacpra Kuszewskiego jest bardzo dobrym wyborem produkcji. Ma wspaniałe obycie sceniczne i muzyczne, będzie bardzo dobrym wsparciem dla uczestników, którzy są gwiazdami tego formatu. Życzymy Kacprowi i całej fenomenalnej produkcji doskonałej zabawy, radości z pracy i spotkań z niezwykłymi uczestnikami — przyznała Kajra.

Kajra i Sławomir nie tęsknią za pracą w telewizji?

Ukochana Sławomira zdradziła także, jakie mają plany na dalszą przyszłość. Kajra przyznała, że obecnie nie tęsknią za pracą w telewizji, zaś jej mąż spełnia się jako muzyk. Autor hitu "Miłość w Zakopanem" pracuje obecnie nad nową płytą, która już wkrótce ujrzy światło dzienne.

—  My od ponad roku jesteśmy już w zupełnie innych muzycznych rejonach i tematach, włącznie, z tym że nasz album Sławomir "The Greatest Hits" okrył się diamentem, a kolejny jest w trakcie nagrywania. Efekty naszych działań i nieszablonowa twórczość muzyczna Sławomira — już za chwilę ujrzy światło dzienne — dodała Kajra w rozmowie z Plotkiem.

Kajra i Sławomir są małżeństwem od lat. Para nie szczędzi sobie uczuć na forum publicznym:

Sławomir i Kajra: „Rozwodu nie będzie. Przysiegaliśmy i tak będzie do końca”