Krzysztof Jackowski

i

Autor: AKPA

Wiadomości

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych informacji. Jego najnowsza wizja jest przerażająca

2024-06-18 9:22

Krzysztof Jackowski co jakiś czas dzieli się z internautami swoimi wizjami na temat przyszłości. Jego najnowsze przewidywania budzą grozę. Jackowski ostrzega przed niebezpiecznymi wydarzeniami w Europie. Co wydarzy się w najbliższej przyszłości według jasnowidza? Tego dowiecie się z naszego artykułu.

Krzysztof Jackowski miał nową wizję. Nie ma dobrych informacji dla społeczeństwa

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi wizjami w mediach społecznościowych. Jasnowidz w ostatnim czasie wypowiedział się na temat zbliżających się groźnych wydarzeń w Europie, które mogą nieść za sobą poważne konsekwencje. Jackowski w ostatniej transmisji na żywo podkreślił, że w jego opinii czeka nas mroczna przyszłość.

Krzysztof Jackowski podczas ostatniej transmisji na żywo przyznał, że w Europie jest groźna grupa ludzi, która w najbliższym czasie może dopuścić się mrocznych czynów, mających duży wpływ na całe społeczeństwo.

W Macedonii są ludzie, jest grupka ludzi, którzy szykują się na coś bardzo groźnego w Europie. Kto wie, może ta konspiracja będzie w porę ujawniona, albo w porę odkryta. Bo kojarzy mi się aresztowanie tych ludzi. To są ludzie przyjezdni skądś, którzy przebywają w Macedonii, ale przygotowują się na bardzo poważne zdarzenie, które może się wydarzyć w Europie - powiedział Jackowski.

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego jest przerażająca. Grozi nam zagłada?

Zdaniem jasnowidza główne zagrożenie może dotyczyć Rzymu lub Watykanu. Finalnie grupa osób, która ma dopuścić się groźnych czynów, zostanie złapana, jednak mimo tego przyszłość kontynentu ma rysować się w ciemnych barwach. Zdaniem Jackowskiego w tym roku w Europie nastąpi "czas chaosu".

"Rozpoczyna się w Europie czas chaosu. Czas chaosu, który będzie wprowadzony pewnym systemem. Ten czas chaosu będzie na celu ograniczenie praw swobody pewnej, ograniczenie swobód w tłumie" - podkreślił jasnowidz.

Kajra i Sławomir są małżeństwem od lat. Para nie szczędzi sobie uczuć na forum publicznym

Noc Muzeów 2024 w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Był tłum i prawdziwy ogień!
Listen on Spreaker.