Jasnowidz Jackowski

i

Autor: Paweł Skraba

Celebryci

Krzysztof Jackowski z kolejną przerażającą wizją. Wskazał, co wydarzy się za 5 lat. "Wojsko na ulicach"

2024-06-21 12:02

Krzysztof Jackowski w jednym z najnowszych nagrań przedstawił przerażającą wizję, dotyczącą przyszłości naszego kraju. Zdaniem jasnowidza za 5 lat losy Polski mogą być niepewne. Jackowski wskazał zagrożenia, jakie mogą na nas czyhać w najbliższej przyszłości. Czy faktycznie jest się czego obawiać?

Krzysztof Jackowski zdradził, co nas czeka za 5 lat. Przewiduje kolejną wojnę

Krzysztof Jackowski to popularny jasnowidz, który za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się ze społeczeństwem swoimi wizjami na temat bliskiej, jak i dalszej przyszłości. Celebryta w ostatnim czasie wypowiedział się na temat mrocznej przyszłości naszego kraju. Zdaniem Jackowskiego, Polskę za 5 lat czeka niepewny los.

Krzysztof Jackowski uważa, że w 2029 roku nasz kraj zostanie podzielony. "Polska będzie dwupaństwem. To nie tylko dwie narodowości. W Warszawie jest wojsko na ulicach. (...) Porządku pilnuje wojsko. (...) To nie jest nasze wojsko, albo nie tylko nasze wojsko. Dziwna rzecz. Polska będzie w bardzo skomplikowanej sytuacji. To będzie po pewnych wydarzeniach wcześniej" - mówi jasnowidz.

Krzysztof Jackowski straszy kolejną wizję. Wojsko wjedzie do Polski?

Krzysztof Jackowski dodał, że wojsko wprowadzone na ulicach Warszawy będzie miało na celu pilnowanie porządku w stolicy Polski. Jasnowidz przewiduje, że może dojść do wojny. "Ja mam wrażenie, że to nie będzie koniec wszystkiego, tylko to będzie zamrożona, jakby ktoś zamroził wojnę. I raczej to nie będzie Rosja" - zaznaczył Krzysztof Jackowski. Czy tym razem wizja jasnowidza okaże się trafna? Tego przekonamy się za 5 lat, ale jedno jest pewne - Jackowski nie ma dla nas optymistycznych wieści dotyczących naszej przyszłości.

Jakie grzyby zbierać w czerwcu? Te gatunki są najbardziej pożądane!

QUIZ: Andrzej Grabowski świętuje 50 lat pracy artystycznej. Rozpoznasz po zdjęciu filmy i seriale, w który zagrał?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Z której produkcji pochodzi to zdjęcie?
Kadr z filmu Zróbmy sobie wnuka
Listen on Spreaker.