Kraków

i

Autor: Youtube/Once upon a time... Kraków

"Pewnego razu w Krakowie.." Przejmujące nagranie pustego miasta [WIDEO]

2020-03-27 16:00

W Polsce trwa narodowa kwarantanna. Kraków, jak większość miast w naszym kraju praktycznie opustoszał. W pięknym nagraniu uchwycił to Kamil Kępa. Takiego Krakowa jeszcze nie widzieliście!

Kraków to jedno z największych miast w Polsce. Jest też bardzo chętnie wybierane przez turystów. Ulice stolicy Małopolski każdego miesiąca są wręcz przepełnione. Słychać na nich rozmowy, śmiech, krzyk, czasem płacz. Jedno to, co widzimy od kilku dni na ulicach, w niczym nie przypomina żywego miasta. Jest ono raczej opustoszałe.

W piękny sposób pokazał to Kamil Kępa w swoim nagraniu. Widzimy w nim Kraków, od momentu, gdy budzi się do życia, aż do godzin popołudniowego szczytu. Ulice są praktycznie puste, ruch samochodowy, jak na Kraków niewielki. Film zwłaszcza krakusów chwyta za serce! Takiej stolicy Małopolski chyba nikt nie pamięta!

Nagranie, choć wprawia w zadumę, pokazuje również, że jesteśmy odpowiedzialni i potrafimy dostosować się do ciężkich sytuacji. Pamiętajmy, zostańmy w domu!

To grypa czy koronawirus? Posłuchaj, jakie są podobieństwa, a jakie różnice? To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Posłuchaj, co pacjent onkologiczny musi wiedzieć o koronawirusie. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Policja w Krakowie apeluje o pozostanie w domach
Sonda
Jaki jest Twój najlepszy sposób na walkę z domową nudą?