Poczta Polska

i

Autor: Poczta Polska Poczta Polska

Poczta Polska: jakie zamiany przy wysyłaniu listów i nadawaniu paczek?

2020-03-19 7:40

Poczta Polska wprowadziła istotne zmiany w funkcjonowaniu w najbliższym okresie. Listonosze zostali wyposażenie w środki dezynfekujące. Dodatkowo Polacy wybierając się do placówki, powinni mieć ze sobą m.in. swój długopis. Jakie jeszcze inne zmiany obowiązują?

W miniony weekend informowaliśmy, że Poczta Polska podnosi reżym sanitarny w placówkach. Oznacza to zmiany w godzinach funkcjonowania placówki i zawieszeniu niektórych usług. Poczta wstrzymała przyjęcia przesyłek do innych krajów. Dodatkowo przy punkcie obsługi klienta będzie mogła znajdować się tylko jedna osoba.

Dodatkowo Poczta Polska prosi klientów, by pamiętali o kilku sprawach, jeśli będą chcieli nadać przesyłkę. Chodzi o posiadanie własnego długopisu, zabraniu rękawiczek oraz założenie maseczki ochronnej.

Zostały też wprowadzone zmiany w pracy listonoszy. Każdy z nich ze względu na kontakt z klientem został wyposażony w płyn dezynfekujący. Dodatkowo Poczta Polska zakupiła dla pracowników rękawiczki ochronne oraz środki do dezynfekcji powierzchni kontaktowych.

Koronawirus. Posłuchaj, jakie przedmioty trzeba dezynfekować. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Harcerze w Krakowie szyją maseczki