Jaka pogoda na Święta Bożego Narodzenia 2020?

i

Autor: Pixaby Jaka pogoda na Święta Bożego Narodzenia 2020?

Góral prawdę Ci powie! Czyli jaka pogoda na Święta Bożego Narodzenia 2020?

2020-12-23 13:00

Jaka będzie pogoda w Święta Bożego Narodzenia? Czy spadnie śnieg? Specjalnie dla nas pogodę na świąteczny czas prognozuje Dariusz Galica z Zakopanego. Sprawdźcie, czy na Boże Narodzenie planować spacery po mieście i okolicach!

Pogoda na Święta Bożego Narodzenia 2020

Święta Bożego Narodzenia w przeważającej mierze spędzamy w gronie rodziny i przyjaciół. Jednak, zamiast tylko siedzieć przy stole zastawionym pysznościami, warto się także wybrać na spacer. Jaka pogoda będzie w Święta Bożego Narodzenia? Czy możemy spodziewać się opadów śniegu? O to zapytaliśmy jednego z Górali. Wszak ci, od dawna znani są z tego, że prognozują pogodę na zimę i Święta.

Wigilia dla bezdomnych i potrzebujących w Krakowie

Niestety w tym roku Święta będą trosecke inksawe niz zazwyczoj, bo tego śniegu będzie, prawie że w ogóle. Będzie temperatura taka, jaką wskazują - dodatnio, w górach troszeczkę pokurzy, ale tys powiem szczerze, teraz już tak po prowdzie, że ta pogoda nie wiadomo cemu się o taki miesiąc przesuwa - mówi Dariusz Galica z Zakopanego.

Dodaje, że kiedyś śnieg i ujemne temperatury można było już dostrzec pod koniec listopada i na początku grudnia. Teraz na prawdziwą zimę trzeba poczekać do stycznia.

Pogoda na Święta 2020 w Krakowie. Co prognozują meteorolodzy?

Jak pogoda na Święta Bożego Narodzenia w Krakowie? W Wigilię możemy spodziewać się intensywnych opadów deszczu. Temperatura oscylować będzie w granicach 9 stopni Celsjusza.

W I Dzień Świąt Bożego Narodzenia czeka nas zmiana. Spodziewana temperatura maksymalna wyniesie 3 stopnie Celsjusza. Deszcz zamieni się w śnieg, jednak ten będzie szybko topnieć. Mocniej też powieje.

W II Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia w ciągu dnia na termometrach zobaczymy -1 stopni Celsjusza. Prognozowane są także lekkie opady śniegu. Nadal może mocniej powiać, więc odczuwalna temperatura będzie niższa.

Pogoda na Święta 2020 w górach. Co prognozują meteorolodzy?

Na Podhalu pogoda będzie wyglądać dość podobnie. W Wigilię czekają nas opady deszczu i 5 stopni Celsjusza. W I i II Dzień Świąt Bożego Narodzenia deszcz zmieni się w śnieg. Chwyci też mróz. Prognozowana temperatura będzie wahać się pomiędzy -1, a -3 stopni Celsjusza.

Posłuchaj, jak dzięki błonnikowi pozbyć się zaparć. Poznaj przykładowe jadłospisy. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Wiesz, z jakiego kraju pochodzą te dania?

Pytanie 1 z 14
Na początek coś łatwego. Hamburgery to wynalazek z:
Hamburger