Weekend z ESKA Summer City w Krakowie i w Małopolsce. Tak bawiliśmy podczas ostatnich wyjazdów

i

Autor: Radio ESKA

ESKA Summer City 2024

Rusza ESKA Summer City 2024. Bawcie się z nami przez całe wakacje!

2024-06-25 17:19

ESKA Summer City edycja 2024 czas start! Przez całe lato będziemy bawić się z wami w najlepszych miejscówkach w Małopolsce! Nie zabraknie muzyki, gorącej atmosfery, konkursów oraz oczywiście naszych eskowych gadżetów. Naszą ekipę będzie można spotkać już w najbliższy weekend! Gdzie dokładnie? Sprawdźcie!

ESKA Summer City to wydarzenie, na które czeka wielu z was. Przez całe wakacje eskowy patrol odwiedzi najlepsze miejscówki w Polsce. Tak, jak w poprzednich latach, naszą ekipę będziecie również mogli spotkać w Małopolsce. Ruszamy już w najbliższy weekend! W piątek, 28 czerwca patrol pojawi się w Krakowie w Hali Maki na Ruczaju. To nowe miejsce spotkań na mapie stolicy Małopolski. Idealne na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Rozsmakujcie się w kuchniach świata - od śniadania do późnych godzin. W piątek, 28 czerwca startujemy o godzinie 19.00. Nie spóźnijcie się!

Dzień później natomiast wypatrujcie w Zakopanem, gdzie weźmiemy udział w akcji Czyste Tatry. Nasz patrol na miejscu zamelduje się o godzinie 10.30. Pół godziny później rozpocznie się bieg "Czysta Piątka", by zwrócić uwagę na walory aktywności fizycznej w warunkach czystego powietrza. Atrakcją wieczoru będzie koncert Brodki. Nie może was tam zabraknąć!

Przez oba dni nasza eskowa ekipa będzie wam towarzyszyć oraz rozkręcać dobrą zabawę. Szukajcie jej, a możecie liczyć na świetne gadżety. Do zobaczenia!

A jak bawiliśmy się w zeszłym roku podczas ESKA Summer City? Zobaczcie naszą galerię!

Ekipa ESKA Summer City bawiła się w Rabkolandzie