Wiadomości

Tradycyjny polonez i chwile wzruszenia. Tak wyglądała studniówka III LO im. Jana Kochanowskiego w Krakowie [GALERIA]

2024-02-04 13:37

W piątek, 2 lutego odbyła się studniówka III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Krakowie. Uczniowie wraz z osobami towarzyszącymi i gronem pedagogicznym spotkali się na balu przedmaturalnym w Starej Zajezdni. Zgodnie z tradycją nie mogło zabraknąć specjalnie przygotowanego poloneza, któremu towarzyszyło wiele chwil radości. Zobaczcie, jak bawili się uczniowie III LO im. Jana Kochanowskiego w Krakowie.

Studniówka 2024 w III LO im. Jana Kochanowskiego w Krakowie. Tak bawili się uczniowie

Studniówki 2024 w Krakowie powoli dobiegają końca, choć niektóre szkoły zaplanowały tradycyjne bale przedmaturalne na ostatnie dni miesiąca. W piątek, 2 lutego w godzinach wieczornych odbyła się studniówka III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Krakowie. Uczniowie wraz z osobami towarzyszącymi i nauczycielami wspólnie świętowali w Starej Zajezdni. Piękne kreacje, dużo uśmiechu, wiele serdeczności i tradycyjny polonez to tylko kilka elementów z pamiętnego dla wszystkich uczniów wieczoru. Zobaczcie, jak wyglądała studniówka 2024 III Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Krakowie.

Warto dodać, że w najnowszym rankingu „Perspektywy 2024” III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie zajęło 25. miejsce w województwie małopolskim (WSK 54.58), i 194. miejsce w rankingu ogólnopolskim.

Jak wyglądały studniówki w PRL-u? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Na studniówkę dziewczyny ubierały się:
Jan Szewczak, wiceprezes PKN ORLEN | SUPER BIZNES