Policja

i

Autor: Małopolska Policja

Na sygnale

Szok w małopolskim ośrodku wypoczynkowym. 13-latka urodziła dziecko w łazience

2024-05-18 9:02

W Zatorze, w województwie małopolskim na terenie jednego z ośrodków wypoczynkowych 13-latka urodziła dziecko – przekazała Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu. Do zdarzenia doszło w środę, 15 maja w godzinach wieczornych. Małoletnia trafiła do szpitala razem z noworodkiem.

Zator. Szok w ośrodku wypoczynkowym. 13-latka urodziła dziecko w łazience

Szokujące informacje napływają z miejscowości Zator w województwie małopolskim. Jak przekazuje Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu, na terenie jednego z ośrodków wypoczynkowych 13-latka urodziła dziecko. Do zdarzenia doszło w środę, 15 maja po godz. 20:00. Interwencję w tej sprawie podjęli policjanci oraz ratownicy medyczni.

W tej sprawie zostało wszczęte postepowanie w związku z podejrzeniem przestępstwa obcowania płciowego z osobą poniżej 15. roku życia. Materiały sprawy zostaną przekazane do jednej z mazowieckich jednostek policji - informuje asp. sztab. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W trakcie czynności mundurowi ustalili, że małoletnia przebywała na terenie ośrodka na wycieczce szkolnej. Dzieci przebywały pod opieką nauczycieli, którzy powiadomili służby ratunkowe.

Za to przestępstwo pełnoletniemu sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat, natomiast o karze wobec sprawcy, który nie ukończył lat 17 zdecyduje sąd – informuje asp. sztab. Małgorzata Jurecka.

Ogromny zrzut ścieków do Wisły. Rzeką znów płynęły nieczystości

Express Biedrzyckiej - dr Mirosław OCZKOŚ
Listen on Spreaker.