Wersow

i

Autor: Piętka Mieszko, AKPA

WIADOMOŚCI

Wersow pokazała ciemną stronę sławy. Natarczywy fan wymusił na niej zdjęcie w niebezpiecznych warunkach [WIDEO]

2024-06-16 17:54

Wersow bije ostatnio rekordy popularności. Dotychczas znana jako youtuberka i członkini Ekipy Friza, coraz prężniej rozkręca swoją karierę muzyczną. Jej debiutancki album "Wersow Store" i trasa koncertowa, która go promowała okazała się strzałem w dziesiątkę. Obecnie influencerka publikuje w odcinkach dokument ukazujący kulisy jej muzycznego tournée po Polsce. Jeden z odcinków pokazał, że w trakcie trasy doszło do niebezpiecznej sytuacji z jej fanem.

Pierwsza trasa koncertowa Wersow okazała się sukcesem

Weronika "Wersow" Sowa to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich influencerek. Wielką popularność zyskała, kiedy dołączyła do Ekipy Friza, z którym obecnie jest w związku. Para mieszka w pięknej willi pod Krakowem, gdzie wspólnie wychowują córeczkę Maję. Od czasów Ekipy Wersow poważne rozkręciła swoją karierę. W serwisie YouTube obserwuje ją 2,5 miliona osób, zaś na Instagramie ma aż cztery miliony fanów. Ostatnio poważnie rozkręciła się także jej kariera muzyczna. Wydała swój debiutancki album "Wersow Store" i ruszyła z nim w trasę koncertową po Polsce, która okazała się ogromnym sukcesem.

Wersow publikuje film dokumentalny z trasy koncertowej

Trasa koncertowa promująca debiutancki album Wersow okazała się strzałem w dziesiątkę. Kluby wypełniały się po brzegi jej fanami i fankami, a podczas jednego z nich doszło nawet do... zaręczyn. Obecnie na kanale na YouTubie influencerki pojawia się w odcinkach film dokumentalny, upamiętniający jej niezwykłą, muzyczną przygodę i pierwsze koncerty. Możemy w nim zobaczyć, jak wyglądały jej przygotowania do trasy koncertowej, próby dźwięków, czy treningi wokalne i taneczne. Wersow otworzyła się w nim także na temat macierzyństwa. Nie ukrywała, że niezwykle ciężko jej połączyć rolę matki ze spełnianiem się zawodowo.

QUIZ: "Psy" Pasikowskiego zna każdy. Jak dobrze pamiętasz ten kultowy film?

Pytanie 1 z 10
Dokończ dialog. Angela: Dlaczego odeszła? Franz: Normalnie, bo...
Kadr z filmu Psy

Wersow miała problem z natarczywym fanem. Wymusił na niej zdjęcie na środku drogi

W niedzielę 9 czerwca Wersow opublikowała na swoim kanale drugi odcinek dokumentu, ujawniającego kulisy jej trasy koncertowej. Uwagę jej fanów zwrócił jednak nieprzyjemny incydent, do którego doszło z udziałem jej fana. Mężczyzna zaczepił ją na środku drogi, kiedy prowadziła samochód i wymusił na niej zrobienie zdjęcia. Wersow najpierw powiedziała, że nie, ponieważ jest już spóźniona, jednak uległa, kiedy fan nie dawał za wygraną. W filmie dokumentalnym celowo znalazło się to zdarzenie. Influencerka chciała przez to pokazać z jak trudnymi i wręcz niebezpiecznymi sytuacjami muszą mierzyć się znane osoby.

Tak mieszkają Friz i Wersow w swoim podkrakowskim domu. Jest nowocześnie i luksusowo:

Muzyka znika z TikToka ! Naga Taylor Swift, Friz i Sobel razem | Maks on air