Wojciech Szczęsny

i

Autor: EPA/HANNIBAL HANSCHKE

Wiadomości

Wojciech Szczęsny zakończy karierę reprezentacyjną. Wiemy, kiedy pożegna się z kadrą

2024-06-24 12:30

Wojciech Szczęsny nie pojawi się w bramce reprezentacji Polski podczas meczu Euro 2024 przeciwko Francji. 34-letni golkiper po turnieju zakończy karierę międzynarodową. Wiemy, kiedy nastąpi oficjalne pożegnanie Szczęsnego z reprezentacją Polski.

Wojciech Szczęsny kończy karierę reprezentacyjną. Wiemy, kiedy ostatni raz zagra w kadrze

Wojciech Szczęsny od wielu lat był podstawowym bramkarzem reprezentacji Polski. Golkiper już jakiś czas temu zdradził jednak, że po Euro 2024 zamierza zakończyć reprezentacyjną karierę. 34-latek nie pojawi się w bramce kadry w meczu z Francją na Euro 2024. Kiedy zatem Szczęsny zagra po raz ostatni w barwach reprezentacyjnych? Podano konkretną datę.

Tomasz Włodarczyk i Łukasz Wiśniowski poinformowali, że według ich informacji Wojciech Szczęsny po raz ostatni zagra w reprezentacji Polski we wrześniu w jednym z meczów Ligi Narodów. Co ciekawe, Michał Probierz jeszcze niedawno próbował namawiać 35-latka, aby ten nadal występował w kadrze. Szczęsny był jednak nieugięty i nie zamierza zmieniać swojej decyzji dotyczącej rezygnacji z występów na arenie międzynarodowej.

Kiedy ostatni mecz Wojciecha Szczęsnego w reprezentacji? 34-latek zadebiutował w kadrze w 2009 roku

Wojciech Szczęsny pożegnalny mecz w kadrze zagra zatem we wrześniu bieżącego roku w Lidze Narodów. Właśnie wtedy Polacy zagrają ze Szkocją i Chorwacją. "Szczena" jak dotąd rozegrał 84 meczów w reprezentacji naszego kraju, w których 34-krotnie zachowywał czyste konta. W kadrze zadebiutował w 2009 roku.

Tak wygląda dom w Hiszpanii Mariny i Wojciecha Szczęsnych. Trzeba przyznać, robi wrażenie!

Z jakiego kraju pochodzi ta marka samochodów? Wielki quiz dla prawdziwych ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Z jakiego kraju pochodzi marka FIAT?
Listen on Spreaker.