Zaginął Łukasz Drożniak

i

Autor: Małopolska Policja/print screen FB Marta Drożniak Małopolskie. Zaginął Łukasz Drożniak

Na sygnale

Zaginął Łukasz Drożniak ze Słomnik. Potrzebuje natychmiastowej pomocy!

2023-08-18 7:59

W czwartek, 17 sierpnia zaginął 38-letni Łukasz Drożniak ze Słomnik. Wsiadł do busa jadącego do Krakowa, a potem - najprawdopodobniej - do kolejnego busa kursującego do Skawiny. Zaginięcie pana Łukasza zostało zgłoszone na policję, ale rodzina prosi o kontakt wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje. Mężczyzna jest osobą niepełnosprawną i potrzebuje natychmiastowej pomocy.

Małopolskie. Zaginął Łukasz Drożniak

W momencie zaginięcia mężczyzna był ubrany w białą koszulę i krótkie spodenki. Łukasz Drożniak ma 38 lat, waży około 150 kg. Wyruszył ze Słomnik, wsiadł do busa jadącego do Krakowa.

- Wydaje nam się, że chciał wrócić do domu, ale prawdopodobnie wsiadł do tak samo wyglądającego busa, tylko że jadącego do Skawiny. Dostaliśmy jedną informację, że był widziany w Skawinie, ale to jedyny trop. Zaginięcie zostało zgłoszone już wczoraj, a z racji tego, że Łukasz jest osobą niepełnosprawną, zgłoszenie 1. stopnia zostało przyjęte wcześniej - powiedział nam brat zaginionego. 

Wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek informacje o panu Łukaszu, proszeni są o kontakt z rodziną: tel. 539 976 569, 515 310 285.

Oto najdłuższe jaskinie w Małopolsce. Tajemnicze korytarze kryją w sobie wiele tajemnic! [GALERIA]

M jak miłość ZWIASTUN 1735 odcinka. Śmierć ojca Nadii i finał procesu oprawcy Basi. Tak się zacznie nowy sezon