Artur Szpilka

i

Autor: fot. instagram.com/artur_szpilka

Artur Szpilka w ogniu krytyki! Swoje psy ubrał w maseczki ochronne!

2020-03-28 13:02

Sporo emocji wywołał ostatni post Artura Szpilki w mediach społecznościowych. Bokser zamieścił zdjęcie swoich psów w... maseczkach ochronnych. Internauci w komentarzach podkreślają, że to towar deficytowy i robienie sobie teraz z niego żartów, raczej nie jest na miejscu.

Może miało wyjść śmiesznie, ale ostateczny efekt jest zupełnie odwrotny. Zdjęcie dwóch psów Szpilki ubranych w maseczki ochronne pojawiło się wczoraj na portalu społecznościowym polskiego boksera. Pochodzący z Wieliczki sportowiec opatrzył je opisem "Dezynfekcja mieszkania ktoś coś?".

Na Szpilkę spadła fala krytyki! Internauci w komentarzach podkreślają, że maseczki to teraz towar deficytowy. Brakuje ich w sklepach i hurtowniach. Lekarze, policjanci, czy strażnicy miejscy cały czas apelują o ich dostarczenie. Wiele osób, czy organizacji szyje je na własną rękę, by choć trochę pomóc.

"Artur maseczki dla ludzi, pozdejmuj je pieskom, krzywdę im robisz, a z siebie pośmiewisko", "To nie było śmieszne, usuń to", Jesteś osobą publiczną, zastanów się, jaki dajesz przykład. W szpitalach brakuje kombinezonów i maseczek, a Ty robisz sesję swoim psom" - piszą m.in. internauci w komentarzach.

Posłuchaj, co koronawirus robi z płucami człowieka. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Pusty Rynek w Krakowie
Sonda
Jaki jest Twój najlepszy sposób na walkę z domową nudą?