Euro

i

Autor: Martin Masser / East News / screen z Twittera

Wiadomości

Kibic Albanii przeszedł samego siebie. Wziął makaron i prowokował fanów reprezentacji Włoch!

2024-06-17 16:14

Reprezentacja Włoch pokonała w sobotę, 15 czerwca kadrę Albanii 2:1, po bardzo trudnym spotkaniu. Przed rozpoczęciem tej rywalizacji kibice obu krajów starali się wzajemnie prowokować. Trzeba przyznać, że fan Albanii był mocno kreatywny - użył w tym celu makaronu spaghetti! O co konkretnie chodzi? Już tłumaczymy.

Euro 2024. Kibic reprezentacji Albanii "groził" fanowi Włoch. Po wszystkim odtańczyli taniec!

Reprezentacja Włoch w sobotę, 15 czerwca zainaugurowała rozgrywki Euro 2024 spotkaniem z Albanią. Po trudnym spotkaniu kadra Italii pokonała niżej notowanego rywala 2:1 na stadionie w Dortmundzie. Przed pierwszym gwizdkiem fani obu drużyn wzajemnie się prowokowali. W mediach społecznościowych nie brakowało nagrań, przedstawiających zachowanie kibiców. Jeden z Albańczyków był pod tym względem niesamowicie kreatywny. Postanowił użyć w celu prowokacji makaronu spaghetti.

Nagranie z udziałem fana Albanii momentalnie podbiło internet. Kibic złamał makaron spaghetti na oczach włoskiego kibica. Fan Italii postanowił nawet klęknąć na kolana, aby odwieść Albańczyka od tego pomysłu. To jednak nie podziałało. Oczywiście cała sytuacja była mocno humorystyczna, ale trzeba podkreślić, że kibic reprezentacji Albanii pokazał wielką kreatywność. Po wszystkim kibice obu narodów odtańczyli znany albański taniec narodowy. Trzeba przyznać, że mają duży dystans!

Euro 2024. Włochy wygrały z Albanią, Hiszpania rozbiła Chorwację

Ostatecznie po końcowym gwizdku więcej powodów do zadowolenia mieli Włosi, którzy wygrali 2:1. Albania nie ma jednak się czego wstydzić - kopciuszek europejskiego czempionatu pokazał się z naprawdę dobrej strony. W drugim meczu rozgrywanym w grupie B zespół Hiszpanii pokonał Chorwację aż 3:0.

Strefy kibica na Euro 2024 w Krakowie. Tak bawili się krakowianie pod Tauron Areną i Galerią Kazimierz

Znasz te znaki drogowe? Wielu kierowców ciągle je myli!

Pytanie 1 z 10
Co oznacza ten znak drogowy?
Znak drogowy